Prime H410M-K r2.0 BIOS 2802 ses gelmiyor

Furkan GRFN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
İşletim sistemimi Windows 11'e yükseltmek için, anakartımın son BIOS sürümünü indirmem gerekiyordu. İndirdim kurdum sorunsuz oldu fakat ses alamıyorum. Kulaklığı tanımıyor fakat, monitörün hoparlörünü algılıyor? Anlamadım 2 tane farklı kulaklıkla denedim yine olmadı. Nasıl düzeltebilirim? (eski BIOS'um 2421)di. Eski BIOS'a çevirmeye karar verdim fakat bir türlü bulamadım nette.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef ya.

Edit; Dostum, biraz daha araştırdım da tüm herkeste bu sorun var ki fark ettiysen ASUS'un kendi sitesinde bile BIOS'un altında ses problemi için bu sürümü indirin yazıyor yani herkeste öyle. Sana önerim 1 - 2 ay bekle ASUS güncelleme yapmazsa garantiye gönder ya yenilesinler ya da başka kart versinler tabii garantisi varsa seninkinin. Ben öyle yapacağım.

1 2 ay beklerim dediğin gibi mantıklı ama bu süre içerisinde beni idare etmesi için ses kartı alacağım kanka şimdi boşa para vermeyim ses kartını araştırdın mı?

1 2 ay beklerim dediğin gibi mantıklı ama bu süre içerisinde beni idare etmesi için ses kartı alacağım kanka şimdi boşa para vermeyim ses kartını araştırdın mı?
Yok vala araştırmadım. Benim monitör de hoparlör var onunla idare etmeyi planlıyorum şimdilik.

Herhangi bir gelişmede seni haberdar edeceğim.
Dostum hallettin mi yoksa hala aynı sorun mu?

Son düzenleme:
Maalesef dostum ya. Çözeceğim gibi durmuyor. Şu kulaklığı sipariş edeceğim. Sadece USB girişli.

Tamam alınca söyler misin olup olmadığını
Maalesef dostum ya. Çözeceğim gibi durmuyor. Şu kulaklığı sipariş edeceğim. Sadece USB girişli.

Aldın mı?

Son düzenleme:
Ben USB kulaklık aldım öyle kullanıyorum sıkıntısız James Donkey 712 maalesef yeni BIOS Update bekleyeceğiz.
Bende bunu sipariş ettim. Sorunsuz USB ile çalışıyor mu dostum?
Ekran Görüntüsü (273).png

Bende onu diyecektim kulaklık fark etmiyor değil mi USB olması yetiyor mu? Bir de USB dönüştürücüsü alsam olur mu?
Kanka, USB dönüştürücü almanı önermem çünkü hemen bozuluyorlar ve ses kaliteleri çok iyi değil. Sadece USB girişli kulaklık alırsan tabi çalışıyor öyle. Artık bütçene kalmış bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı