PRIME H610M-K D4 BIOS nasıl güncellenir?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Henüz sistem elimde yok ama ben bir USB hazırlamak istiyorum BIOS güncellemek için. Öncelikle söylemek istiyorum benim hiçbir bilgim yok ne yapmam gerektiğinle alakalı ve BIOS güncellemekten korkuyorum. Bana adım adım en basit şekilde anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS'un bununla ilgili detaylıca hazırladığı bir video mevcut. Türkçe alt yazı ile izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerekli en güncel BIOS dosyasını da aşağıdaki linkten indirebilirsin. Sürüm 1603.

BIOS güncellerken elektrik gitmediği veya siz bir müdahalede bulunmadığınız sürece bir şey olma ihtimali çok düşük. Önce kart gelince kontrol edin BIOS sürümünü, sanmıyorum ama bakarsınız belki de en günceli gelir.

Güncel değilse sitesinden en güncelini indirip aşağıdaki rehber aracılığıyla güncelleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Her zaman en güncelini indirmek doğru seçenek olmayabilir. Bazen BIOS güncellemelerinde önce başka bir sürüme güncelleme yapılması gerektiğinin belirtildiğini görebilirsiniz. An itibariyle sizin anakartta böyle bir durum olmadığı için en güncelini indirebilirsiniz diyorum.

Henüz sistem elimde yok ama ben bir USB hazırlamak istiyorum BIOS güncellemek için. Öncelikle söylemek istiyorum benim hiçbir bilgim yok ne yapmam gerektiğinle alakalı ve BIOS güncellemekten korkuyorum. Bana adım adım en basit şekilde anlatabilir misiniz?

Yapabildiniz mi siz veya nasıl oldu sizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı