Prime Service adında gelen e-postalar

JhaZZe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, e-posta adresime garip garip Prime Service adı altındaki mailleri bile random mailler PDF yolluyorlar ve faturalardirma adresinizden dolayı hesabınız kapatılmıştır yeniden aktif edin gibi mesaj yolluyorlar. Her seferinde de hesap ID'leri farklı geliyor bunlar ile alakalı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Screenshot_2022-12-05-23-00-36-795_com.microsoft.office.outlook.jpg

Screenshot_2022-12-05-23-00-33-658_com.microsoft.office.outlook.jpg

Arkadaşlar merhaba, e-posta adresime garip garip Prime Service adı altındaki mailleri bile random mailler PDF yolluyorlar ve faturalardirma adresinizden dolayı hesabınız kapatılmıştır yeniden aktif edin gibi mesaj yolluyorlar. Her seferinde de hesap ID'leri farklı geliyor bunlar ile alakalı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 1594649

Eki Görüntüle 1594650
Gelen mailler hangi isimle yollanıyor?

Amazon Prime üyeliğine sahip misiniz? Ne zaman aldınız?

Gelen mailler hangi isimle yollanıyor?

Amazon Prime üyeliğine sahip misiniz? Ne zaman aldınız?
Amazon prime üyeliğim bayadir var ve şimdiye kadar böyle bir şey olmadı üstelik prime veya Amazon üyeliğimi kontrol ettiğimde böyle bir problem gözükmüyor. Maili sorun bildirden dün bildirmistim ama bayağı uzun ve random bir maildi gördüğünüz isimden geliyor mailler.

Amazon prime üyeliğim bayadir var ve şimdiye kadar böyle bir şey olmadı üstelik prime veya Amazon üyeliğimi kontrol ettiğimde böyle bir problem gözükmüyor. Maili sorun bildirden dün bildirmistim ama bayağı uzun ve random bir maildi gördüğünüz isimden geliyor mailler.
Amazon Prime üyeliğinizin ödeme yöntemindeki kartınızdaki paranız bitmiş olabilir.
Mesajlar tam olarak hangi e-postadan geliyor?

Bana da bugun mail geldi prime service ten pdf yollanmis pdf yi indirdigimde ise universite transkriptim vardi ?? Nedir bu tam olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı