Prime Video altyazı font değişmesi

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Dostlar selamlar. Amazon Prime Video'dan dizi izliyordum. 5 dakikalığına kapatmam gerekti ve devam ettiğimde alt yazı fontunun değiştiğini gördüm. Player'ın içindeki ön ayarlardan değiştiriyorum fakat değişmiyor. Direkt hesap ayarlarından değiştiriyorum değişmiyor. Player'ın içindeki ön izlemede de, hesap ayarlarındaki ön izlemede de değişmiş olarak görünüyor ama izlemeye başlayınca bozuluyor. Normalde Arial cinsi düz bir font ile izlerken, şu an Times New Roman tarzı kuyruklu bir font ile izliyorum ve gerçekten alışık olmadığım bir durum. İyice rahatsız etmeye başladı ve dizi izleyemez hale geldim. Daha önce başınıza geldiyse ve çözdüyseniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not; Tarayıcı sürümünde ve Windows 10 sürümünde de aynı hatayı alıyorum fakat Android cihazımda bu sorun olmuyor. PC ile alakalı olabilir ama çözemedim ne yazık ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunla karşılaştım fakat komple değiştirmişler sandım takılmadım pek aylar sonra ilk defa sabah girdim. Üstüne bu konuyu görünce dikkat çektiğini görmek sevindirdi. Hatadır muhtemelen.

Ben de aynı sorunla karşılaştım fakat komple değiştirmişler sandım takılmadım pek aylar sonra ilk defa sabah girdim. Üstüne bu konuyu görünce dikkat çektiğini görmek sevindirdi. Hatadır muhtemelen.
Bu konuyu açtığımda The Boys izliyordum ve hata 2. sezonun ortalarında meydana geldi. Dizi bitti, Mr. Robot'a başladım. Mr. Robot'un 1. bölümünde hata düzeldi, 2. bölüme gelmemle tekrardan başladı. Başka içerikte de aynısı olacak mı diye kontrol etmek için Back To The Future'ın ilk filmini açtım. Onda normal görünüyor fakat Mr. Robot 2. bölümde tekrardan konuda bahsettiğim gibi oluyor. Hayatımda bu kadar saçma bir sorun görmedim desem yeridir. :) Çözebildiyseniz veya çözerseniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geri
Yukarı