Prime video para çekme problemi

Nesim2022

Centipat
Birkaç hafta önce Amazon Prime Video'ya uye oldum. Ve o günden beri kullaniyorum. Ama yakın zamanda bana ödeme yöntemimde bir sorun olduguna dair bir mail geldi. Kartımda para kalmadı zannettim ama kontrol ettim var. Hatta Prime video kullandığım süre boyunca hiç para çekilmemiş. Yani Prime video karttan para almadıgı halde uyeligim devam etmiş. Bu nasıl oluyor? Karttaki paranın Euro olması şart mı? Sorun bu mu? Bana kalsa boyle devam ederim çünkü para çekmediği halde üyeligim devam ediyor. Ama bu ileri de bir sorun olabilir. İnternette araştırdım hesabınızın Euro hesabı olması gerekiyor mu diye bir sey bulamadım lütfen yardimcı olur musunuz bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızın Euro hesabı olması gerekmiyor. Amazon Prime Video ilk üç ay ücretsizdir. Üçüncü ayın sonunda o zamanın kuruna eşdeğer olarak 3 Euro değerinde Türk Lirası hesabınızdan düşülür. Hatta bu para çekildikten sonra ben ücretsiz üyeliğimi sonlandırmayı unutmuşum gibisinden yazarsanız Amazon Support'a ücreti size geri verip üyeliği iptal ederler.

Hesabınızın Euro hesabı olması gerekmiyor. Amazon Prime Video ilk üç ay ücretsizdir. Üçüncü ayın sonunda o zamanın kuruna eşdeğer olarak 3 Euro değerinde Türk Lirası hesabınızdan düşülür. Hatta bu para çekildikten sonra ben ücretsiz üyeliğimi sonlandırmayı unutmuşum gibisinden yazarsanız Amazon Support'a ücreti size geri verip üyeliği iptal ederler.
Ama o zaman neden uyarı mail'i geldi? Ve şu anda siradaki ödeme tarihi 30 ekim olarak gozüküyor. Eğer ilk 3 ay ücretsizse daha ilk ayımdayım niye sıradaki ayda ödeme alsın ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı