Çözüldü Print Screen ekran görüntüsü aşırı bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AJFA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Yer
Bornova, İzmir
Ekran görüntüsünden anlaşılıyor olması lazım. Şu ana kadar kullandığım tüm bilgisayarlarda işletim sistemi fark etmeksizin aynı şekilde sonuç aldım. Görüntünün net olması için ekstra bir ayar mı yapılması gerekli? Kaçırdığım bir nokta var sanırım.

Adsız.png

Çözüm
Görüntü yüklenmesi uzun sürüyor ve sen bulanık görüyor olabilirsin.
Aylar önce attığım fotoğraflar da öyle. Anlayamadım bir türlü.

Technopat'ta fotoğrafı yeni sekme şeklinde açıp, tam ekran yaptığımda net olduğunu fark ettim. Neden böyle gözüküyor, bir fikrim yok ancak problem çözüldü diyebilirim.

Kısaca tam ekran değilken bulanık gözüküyormuş.

erengore

Centipat
Makaleler
1
Yer
regedit.exe
Ekran görüntüsünden anlaşılıyor olması lazım. Şu ana kadar kullandığım tüm bilgisayarlarda işletim sistemi fark etmeksizin aynı şekilde sonuç aldım. Görüntünün net olması için ekstra bir ayar mı yapılması gerekli? Kaçırdığım bir nokta var sanırım.

Eki Görüntüle 911617
Hocam bakın burada net. Bazen net gözükmüyor olabilir. Ben mesela Instagram'a ekran görüntüsü atınca bulanık gösteriyor ama telefondan bakınca net gittiğini görüyorum.

KS
AJFA

AJFA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Yer
Bornova, İzmir
Görüntü yüklenmesi uzun sürüyor ve sen bulanık görüyor olabilirsin.
Aylar önce attığım fotoğraflar da öyle. Anlayamadım bir türlü.

Technopat'ta fotoğrafı yeni sekme şeklinde açıp, tam ekran yaptığımda net olduğunu fark ettim. Neden böyle gözüküyor, bir fikrim yok ancak problem çözüldü diyebilirim.

Kısaca tam ekran değilken bulanık gözüküyormuş.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı