Process Monitör hata raporu nasıl yüklenir?

DreamSoldier46

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayar PUBG Lite indirdim fakat açılışta adını şu an hatırlayamadığım bir DLL eksikliğinden dolayı hata veriyor. Process Monitor ile hata raporu aldım. Fakat buraya yükleyemedim nasıl yükleyeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten raporu oluşturma konusunda belirtilmiş. Harici bir siteye yüklemen gerekiyor.
One drive, Google drive, Yandex disk ya da Mediafire gibi siteleri kullanabilirsin.
Sonrasında o sitelere yüklediğin dosyanın bağlantısını buradan paylaş.

Harici bir siteye yüklemen gerekiyor.
One drive, Google drive, Yandex disk ya da Mediafire gibi siteleri kullanabilirsin.
Oluşturdum fakat yüklemeyi bilmiyorum şimdi deniyorum dediklerinizi.
Merhaba bilgisayar PUBG Lite indirdim fakat açılışta adını şu an hatırlayamadığım bir DLL eksikliğinden dolayı hata veriyor. Process Monitor ile hata raporu aldım. Fakat buraya yükleyemedim nasıl yükleyeceğim?
PUBG Lite Hata Raporum
Zaten raporu oluşturma konusunda belirtilmiş. Harici bir siteye yüklemen gerekiyor.
Sonrasında o sitelere yüklediğin dosyanın bağlantısını buradan paylaş.
Paylaştım, eğer anlıyorsanız ilgilenir misiniz?
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı