Çözüldü Process Monitor "Unable to Load Process Monitor Device Driver" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050,İ7 11.NESİL,16GB RAM
MONSTER ABRA A5 18.2.2
GTA 5 açmaya çalışırken 0xc00000007b hatası alıyorum. araştırdım, Process Monitor lazımmış. indirdim ama "Process Monitor Unable to Load Process Monitor Device Driver" diye bir sorun veriyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunun sebebi tam olarak güncel olmayan bir Windows 7 kullanmanız. Sisteminiz kaldırıyorsa Windows 10'a, kaldırmıyorsa 8.1'e geçmenizi öneririm. Sadece bu sorun yüzünden değil, genel olarak bile. İllaki Windows 7'de kalacağım diyorsanız eski bir Process Monitor sürümü deneyebilirsiniz. Şu 3.33'müş mesela:
Şu mesajı uygulayın:

Şu mesajı uygulayın:

Usta güncelleştirme zaten yüklü dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun sebebi tam olarak güncel olmayan bir Windows 7 kullanmanız. Sisteminiz kaldırıyorsa Windows 10'a, kaldırmıyorsa 8.1'e geçmenizi öneririm. Sadece bu sorun yüzünden değil, genel olarak bile. İllaki Windows 7'de kalacağım diyorsanız eski bir Process Monitor sürümü deneyebilirsiniz. Şu 3.33'müş mesela:

Çözüm

Bora abim büyük sevaba girdiğini bil, teşekkürlerimi sunar ve iyi geceler dilerim.

GTA 5 umarım sorunu çözülür ama Process Monitor'de dediğim hatayı almadım bu sefer.

abi sorunları listeledim ama dediği konuma gidince hatalı dll çıkmıyor @Bora Dere

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı