Profesyonel dövüş sporları izlemeyi seven var mı?

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merahaba, ben yıllardır MMA, boks izliyorum. Türkiye'de her ne kadar bu iş ve kültür yaygın olmasa da belki forumda benim gibi UFC ve boks müsabakaları hayranı vardır. Konu altında konuşabiliriz de yeteri kadar kişi çıkarsa. :)

Hatta buyrun size bir soru: Profilimdeki şahıs olan Canelo Alvarez sizce Gennady Golovkin'i önümüzdeki 3. maçta yenebilecek mi? İlk iki maç çok şaibeliydi, açıkçası GGG çok yaşlandı ve Canelo çok dinamik. Ama ikisi de canavar gibi ve şu ana kadar çirkeflik yapan kişi Canelo, efendi olan ise GGG idi. Bakalım ne olacak. :)

Kurgu da olsa küçükken WWE izleyip kuzenime 619 çekerdim.Şimdi ise UFC denk gelirse bir yerde izliyorum ama oturup izlemem ciddi ciddi.
Çok içine çekiyor hocam, şu an belki inanmazsınız ama WWE çizgi film gibi geliyor, izleyince sıkılmaktan başım ağrıyor. Gerçek dövüş çok daha iyiymiş onu anladım. Hele hele basın toplantısında birbirinin annesine söven mi dersin, yüzleşmede yumruk atan mı dersin, sonra bunları yapanların feci nakavt olması mı? Çok büyük kapışmalar dönüyor ve dövüşçüleri de tanıyınca çok zevkli oluyor. :)

Çok içine çekiyor hocam, şu an belki inanmazsınız ama WWE çizgi film gibi geliyor, izleyince sıkılmaktan başım ağrıyor. Gerçek dövüş çok daha iyiymiş onu anladım. Hele hele basın toplantısında birbirinin annesine söven mi dersin, yüzleşmede yumruk atan mı dersin, sonra bunları yapanların feci nakavt olması mı? Çok büyük kapışmalar dönüyor ve dövüşçüleri de tanıyınca çok zevkli oluyor. :)

İlgi çekici duruyor hocam bir gün izlerim belki :)

Habib Nurmagomedov bıraktıktan sonra takip ettiğim bir sporcu kalmadı. Tyson Fury'de hoşuma gidiyor fakat adam izlerken yoruyor. O ağır çekimdeki hareketleri bitiriyor beni. Conor Mcgregor kadar çirkefini bu camiada görmedik.

Habib Nurmagomedov bıraktıktan sonra takip ettiğim bir sporcu kalmadı. Tyson Fury'de hoşuma gidiyor fakat adam izlerken yoruyor. O ağır çekimdeki hareketleri bitiriyor beni. Conor Mcgregor kadar çirkefini bu camiada görmedik.
Hocam Conor, Khabib'in karısına şu şekilde "senin karın bir havlu" demişti. Her ne kadar müslüman olmasam da böyle şeyler aptalca geliyor. Neyse Octagon'da boğdu attı Khabib zaten. Ama bana ve çoğu kişiye göre Khabib çok ağır ve sikletine göre de uzun olmasına rağmen bir siklet bile çıkmayan bir korkaktır. Kendi sikletini sildi süpürdü ama üst siklet çok daha canavarlarla dolu. (Bkz; Usman, Covington, Burns, Chimaev vs.)

Hatta tiramisu yediği için kiloyu tutturamayıp maçtan çekilmişti Ferguson karşısında. :D

Bana göre tarihin en iyilerinden ama bu huylarından dolayı asla bir Jon Jones veya GSP gibi olamayacak.

Buyrun tweet:

5ca48b9bfc7e939d6d8b4567.jpg

Tiramisu konusu fanları(benim) için hayal kırıklığıydı.😀 Siklet konusunda Size katılmıyorum nedeni ise bunu bir meslek gibi görüp en iyi parayı hangi siklette kazanıyorsa o siklette devam ettiğini düşünüyorum. 1 siklet çıkıp ve 2 maç üst üste kaybettiğini düşünün. Tekrar 1 siklet düşse karşılaşacağı rakiplerin kalitesi düşecek ve daha az para kazanacak. Evet görsel şölen için siklet çıkması şarttı fakat sonuçta buda bir meslek ve işin ucunda para var.

Tiramisu konusu fanları(benim) için hayal kırıklığıydı.😀 Siklet konusunda Size katılmıyorum nedeni ise bunu bir meslek gibi görüp en iyi parayı hangi siklette kazanıyorsa o siklette devam ettiğini düşünüyorum. 1 siklet çıkıp ve 2 maç üst üste kaybettiğini düşünün. Tekrar 1 siklet düşse karşılaşacağı rakiplerin kalitesi düşecek ve daha az para kazanacak. Evet görsel şölen için siklet çıkması şarttı fakat sonuçta buda bir meslek ve işin ucunda para var.
Hocam gözünü karartıp siklet yükselip yenilen ve kariyerine devam eden (bkz: Israel Adesanya.) hatta şampiyon olanlar bile var. (Bkz: Henry Cejudo, Conor McGregor.) Yani tamamen risk alıp almama olayı. :)

Hocam Conor, Khabib'in karısına şu şekilde "senin karın bir havlu" demişti. Her ne kadar müslüman olmasam da böyle şeyler aptalca geliyor.
Bence Conor basın toplantılarına önceden hazırlanıp özel ders alıyor. Bir insan bu kadar salça olabilir. Sadece rakibe değil karşısında oturan basın mensubuna bile bir şekilde sataşıyor. 😄

Merahaba, ben yıllardır MMA, boks izliyorum. Türkiye'de her ne kadar bu iş ve kültür yaygın olmasa da belki forumda benim gibi UFC ve boks müsabakaları hayranı vardır. Konu altında konuşabiliriz de yeteri kadar kişi çıkarsa. :)

Hatta buyurun size bir soru: Profilimdeki şahıs olan Canelo Alvarez sizce Gennady Golovkin'i önümüzdeki 3. maçta yenebilecek mi? İlk iki maç çok şaibeliydi, açıkçası GGG çok yaşlandı ve Canelo çok dinamik. Ama ikisi de canavar gibi ve şu ana kadar çirkeflik yapan kişi Canelo, efendi olan ise GGG idi. Bakalım ne olacak. :)

UFC severim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı