Profil Fotoğrafı önerisi

Önerileri alalım. Pek anime olmasın. Normal PP. Bütün önerileriniz bekliyorum. Mavi beyaz siyah kırmızı turuncu vb renkler olabilir. Zaten hepsini saydım.
IMG_20200715_013928.jpg

@Merthella, başka birisinin yapıp kullandığı ve sana da paylaştığı profil fotoğraflarını kullanmanı önermem.

Picrew adlı sitede kendi seçtiğin şablonlarla profil fotoğrafı yapabilirsin. Ben sana Icon Maker şablonunu öneririm. Şu anda kendim de kullanmaktayım. Ayrıca kullanım açısından sitenin Japonca olması o kadar da zor olmayacaktır. Çeviri eklentisi kulanarak önemli yerleri çevirebilirsin.

Profil fotoğrafından yola çıkarak anime izlediğini ve sevdiğini düşünüyorum. Bunun için de aşağıdaki şablonları öneririm.

Eğer bu şablonlar senin için yetersiz gelirse, sitenin içerisinde bulunan birden fazla şablonu kullanıp karar verebilirsin.

Bunun dışında Avatar Abyss sitesinden kendine göre profil fotoğrafları seçebilirsin.

Son düzenleme:
Adını bilmiyorum ancak fotoğraf The Lighthouse filminden alınma.
Film adını yanlış veriyorsunuz. Filmin ismi "The Witch". Görseldeki kadın ise Anya Taylor-Joy, filmde Thomasin rolünü üstlenmektedir. Ayrıca profil fotoğrafınızdaki kadındır. Profil fotoğrafınız filmin son sahnesine aittir.

Yeni konular

Geri
Yukarı