Profil fotoğrafım, Howard Stern'nin gençlik haline benziyor mu?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Yer
Japonya - Akihabara
Merhaba. Profil fotoğrafım sizce Howard Stern'nin genç haline benziyor mu? Veya en çok hangi ünlüye benziyorum? Saçlarımı kıvırcık yapsam acaba nasıl olurdum?
Howard-Stern.jpg

Espri olarak söylemiyorum ben seni Kücük Ibo'ya benzetiyorum Erdem. Yasin yüzünden bilmeyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0x0-kucuk-ibonun-son-hali-1510231367681.jpg56790c6c67b0a91d94034c9d.jpg5ae20db6ae298b8e028ed353.jpgsahane-pazar-1996-kucuk-ibonun-katildigi-bolum_9623048-44300_640x360.jpg

Neden ki miden bulandi? Ayrica bence cirkin bir cocuk degildi. 90'larin baslarinda bu cocuk efsaneydi. :)
Kücük Ibo ve Kücük Onur efsanesi :)
Ben Türklere benzemeyi sevmiyorum tip olarak. 2 Yaşımdan, 7 yaşıma kadar babama "Ben Amerikalıyım." demişim biliyor muydunuz? :D Tuhaf bir çocuktum o zamanlar. Hep öyle sanarmışım kendimi.
Ben benzetemedim, yüz hatlarından Dost Kayaoğlu’nu andırıyorsun daha çok, saç olmasa bire bir.
Dost Kayaoğlu gibi tembel ve yorgun, cins bir tipim orası doğru. :D

Ben Türklere benzemeyi sevmiyorum tip olarak. 2 Yaşımdan, 7 yaşıma kadar babama "Ben Amerikalıyım." demişim biliyor muydunuz? :D Tuhaf bir çocuktum o zamanlar. Hep öyle sanarmışım kendimi.

Dost Kayaoğlu gibi tembel ve yorgun bir tipim orası doğru. :D

Iyi bari o zaman tanimiyorduk seni. Simdi o kadar tuhaf degilsiniz Binaenaleyh :)
Ama tipik bir Türk gencisin yani göz var nizam var. Sev ya da sevme tipik Türk genclerine benziyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı