Profil fotoğrafınızın hikayesi nedir?

Profil fotoma baktıkça aklıma bu GIF geliyor mutlu oluyorum.

Hip Hop Dj Cat GIF

Recep İvedik bir filmden fazlasıdır.
Recep ivedik karakteri ele alınıp soğan gibi soyuldukça ne kadar derin bir karakter olduğu ortaya çıkıyor. yalnızlığı ve doğruluğu ile yaşayan ivedik aslında göründüğü kadar argo bir karakter değil.

1. Filmde cüzdanını düşüren iş adamının cüzdanını alıyor ve onca yolu giderek sahibine bizzat kendi eliyle geri veriyor. o sırada çocukluk aşkı sibeli görüyor anıları canlanıyor fakat sibel recep'i istemiyince kimseye kızmadan acısını bir kenarda yaşıyor.

2. Filmde tek ailesi babaannesinin isteklerini yerine getirme çabası ve daha sonra filmin sonunda ailesi dediği tek kişiyi kaybedişi

3. Filmde babaannesinin kaybının ardından depresyona girişi fakat ilerleyen zamanda bir kızın ona arkadaşlık yapması, recep'in arkadaşı olduğu için ne kadar mutlu oluşu ve aynı zamanda koruyucu içgüdüsüne sahip oluşunu görüyoruz. kıza sahip çıkıyor hem arkadaşı hem de evladı olarak görüyor.

4. Filmde sırf çocuklar üzülmesin top sahalarını kaybetmesin diye yardım topla4. filmde sırf çocuklar üzülmesin top sahalarını kaybetmesin diye yardım toplamak istiyor fakat mahalleli recep kadar düşünceli olmadığı için recep istediği parayı mahalleliden alamıyor ve çocukların sahası için survivora katılıp 1. oluyor.

5. Filmde ne kadar sporcuların yarışmaya çıkamayışının asıl sebebi recep olsada yine türkiye'yi ortada bırakmamak için kara ambarlı kamyoncular derneğinden kurduğu ekibi topluyor ve türkiyeyi temsil ediyor.

6. Filmde husumetli 2 kabile arasında anlaşma sağlıyor ve sevenleri birbirine kavuşturuyor çünkü sevenlerin kavuşmamasının ne denli üzücü bişey olduğunu biliyor.

Hatsune Miku ablamız.

Fotoğrafımda Team Fortress 2'den favori karakterim Engineer var.

Bazı kozmetik eşyaların yanı sıra mühendis kaskına monte edilmiş bir fez var. Nickname'deki Turgineer (Turkish+Engineer)'ı temsil etmekte. Işın kılıcı ise Star Wars'u sevdiğimi gösteriyor.

Fotoğrafımda Team Fortress 2'den favori karakterim Engineer var.

Bazı kozmetik eşyaların yanı sıra mühendis kaskına monte edilmiş bir fez var. Nickname'deki Turgineer (Turkish+Engineer)'ı temsil etmekte. Işın kılıcı ise Star Wars'u sevdiğimi gösteriyor.

Engineer'ı görünce hep aklıma Daft Punk geliyor :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı