Profil mesajlarındaki karakter sınırı kaldırılmalı mı?

Karakter sınırı kaldırılmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    38

Ramazan Ö

Hectopat
Profil mesajlarında neden karakter sınırı var ki? Bunun mantığı nedir? Kendi profilimizde, insanların kendi isteğiyle okuyacağı bir kısımda bunun olmasını pek de mantıklı bulamadım açıkçası. Geçerli sebepleri yoksa kaldırılmasını veya sınırın artmasını öneriyorum. Katılmadığınız yeri belirtirseniz sevinirim :)
@Emre C

Karakter sınırının belli ölçüde artırılmasını, bir sınır bulundurmamasını üye tarafı olarak elbette ben de isterdim fakat çok da tertibi sağlanamaz gibime geliyor. "Yeni profil mesajları" kısmında, belirlenen sınırın aşıldığı girdilerin yazılabileceğini düşününce bu sınırın konuluyor olmasını çok da haksız bulduğumu söyleyemem.

Bence karakter sınırının bulunduğunu belirten bir sayaç eğer ki eklenebiliyorsa mutlaka eklenmeli.

Kesinlikle kaldırılmamalı, kaldırılmasını isteyenler süresiz banlanmalı.
Amacın ne senin? :D

Karakter sınırının belli ölçüde artırılmasını, bir sınır bulundurmamasını üye tarafı olarak elbette ben de isterdim fakat çok da tertibi sağlanamaz gibime geliyor. "yeni profil mesajları" kısmında, belirlenen sınırın aşıldığı girdilerin yazılabileceğini düşününce bu sınırın konuluyor olmasını çok da haksız bulduğumu söyleyemem.
👍

Bence karakter sınırının bulunduğunu belirten bir sayaç eğer ki eklenebiliyorsa mutlaka eklenmeli.
Sayaç da mantıklı olur ama 420 karaktere sığdırılması için yine uğraşılacak :D

Kaldırılmasa bile artırılsın bari. Birazcık yazı yazıyorum, bitiveriyor. Tek denk gelen ben değilimdir sanırım.

Arttırılsa iyidir.
750 karakter veya 450 olabilir.

Ama çok suyunu çıkarmaya gerek yok.
Aynen böyle. Suyu çıkartılmadan bir şeyler yapılmalı bence.

Amacın ne senin? :D

👍

Sayaç da mantıklı olur ama 420 karaktere sığdırılması için yine uğraşılacak :D

Kaldırılmasa bile artırılsın bari. Birazcık yazı yazıyorum, bitiveriyor. Tek denk gelen ben değilimdir sanırım.

Aynen böyle. Suyu çıkartılmadan bir şeyler yapılmalı bence.
Çok derin amaçlarım var. Ama ülke henüz buna hazır değil. Hazır olduğunda bildireceğim, beni takip de kal. 😉

Geri
Yukarı