Profilin altındaki Firefox Nightly sürümü yanlış gözüküyor

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Sorunum aşağıdaki fotoğrafdadır. Biraz bakınca sorunu anlamak zor değil.

1634665914200.png

Normal mi?

Son düzenleme:
Sorunum aşağıdaki fotoğrafdadır. Biraz bakınca sorunu anlamak zor değil.

Eki Görüntüle 1193189

Normal mi?
Nightly versiyonlarda Sosyal'in tarayıcı bilgisini çektiği User-Agent 91 olarak veriliyorsa normal bir durum.
Nightly versiyonlarda Sosyal'in tarayıcı bilgisini çektiği User-Agent 91 olarak veriliyorsa normal bir durum.
Hatta şuradan bak bi' bakalım:

Önceden 95 yazıyordu ama. Yani dejavu falan olmuyorsam.

Hatta şuradan bak bi' bakalım:
Orada da 91 yazıyor.

Nightlyler 91'de falan kalmıştır. Orada da 91 diyorsa User Agent Nightly'lerde güncellenmiyor demektir. Senlik veya Technopat'lık bir durum yok.
Hocam Firefox Dev Edition'a geçtim onun sürümü doğru yazıyor. Neden oldu?

Firefox Dev Edition'un useragentı diğer Firefox sürümlerinden farklı demek ki.
Hatırlıyorum bu arada Nightly'de de 95 yazıyordu. about:configde birkaç ayar değiştirmiştim ondan olabilir mi?

Hatırlıyorum bu arada Nightly'de de 95 yazıyordu. about:configde birkaç ayar değiştirmiştim ondan olabilir mi?
Eğer useragent ile ilgili herhangi bir ayar değiştirdiysen olabilir, fakat sanmıyorum. Firefox Nightly ile Firefox Dev Edition'un useragentını karşılaştır.

Firefox Nightly'de useragentın farklı olmaması normaldir büyük ihtimal, sonuçta Firefox'un yeni sürümlerinin daha önce yayınlandığı yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı