Program için öneriler

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Arkadaşlar bir program yapacağım. Technopat Forum'da genelde online olan kişilerin bilgileri yer alacak.
Bilgi dediysek ev adresini verecek değiliz :D Öznel bilgiler bunlar, eğlenceli olur diye düşünüyorum.

Kullanıcı Adı = bölümünün yanına isminizi yazıyorsunuz ve hakkınızdaki şeyler çıkıyor.

Nasıl şeylerin eklenmesini istersiniz ? Veya böyle bir şey ister misiniz :D
Technopat kişilik sorgulama programı yapmayı düşünüyorum programın ismini. Uygun mudur ?

Son düzenleyen: Moderatör:

En iyi cevaplar
0
Yer
Kırşehir
Arkadaşlar bir program yapacağım. Technopat Forum'da genelde online olan kişilerin bilgileri yer alacak.
Bilgi dediysek ev adresini verecek değiliz :D Öznel bilgiler bunlar, eğlenceli olur diye düşünüyorum.

Kullanıcı Adı = bölümünün yanına isminizi yazıyorsunuz ve hakkınızdaki şeyler çıkıyor.

Nasıl şeylerin eklenmesini istersiniz ? Veya böyle bir şey ister misiniz :D
Technopat kişilik sorgulama programı yapmayı düşünüyorum programın ismini. Uygun mudur ?
Son kararı yöneticiler verecektir. Fakat ben isterim. Her şeyden önce ortaya bir şey sunarsın ve bizde hatalarını gösteririz. Şimdiden böyle gidersen, bu hevesini kaybetmezsen ben senin başarılı olacağına inanıyorum. Eğitim sisteminin bir kurbanı olarak ben bu konuda malesef kendimi geliştiremedim. Donanımla kaldım. O da kendi çabalarımla ve Technopat sayesinde. :)

KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Peki hemen sunayım, yarın ben kalkana kadar da yazarlar bir şeyler. Ona göre devamını getiririm.
Ben şanslıyım C#'ın console application yani kod kısmını çok iyi öğrendim. Form kısmına aşina olmam 1 gün bile sürmedi.

Aslında şuan yaptığım program bile bir çaba gerektirmeyen basit bir program, çünkü akla bir şey gelmiyor. Birlikten kuvvet doğar. Sizler de düşünün :D

KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Şuan kayıtlarda sadece HiphPixel, BilgisayarKurdu, Seyit Öktem, ve Recep Baltaş bulunmakta.
Şu programa tıklayınca çalışması gerek, zannediyorum ki.
Technopat Kişilik Sorgulama.exe — Yandex.Disk
Ben denedim ve programın işleyişinde veya görsellerde bir sorun bulamadım, inşallah sizde de bendeki gibi çalışır.

20.08.2013 tarihindeki isimler bulunmakta şu anda. Yani ben programı çıkarttıktan sonra başka birisi ismini değiştirirse sistemde adı çıkmaz doğal olarak :D

Atem Kaner

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Şuan kayıtlarda sadece HiphPixel, BilgisayarKurdu, Seyit Öktem, ve Recep Baltaş bulunmakta.
Şu programa tıklayınca çalışması gerek, zannediyorum ki.
Technopat Kişilik Sorgulama.exe — Yandex.Disk
Ben denedim ve programın işleyişinde veya görsellerde bir sorun bulamadım, inşallah sizde de bendeki gibi çalışır.

20.08.2013 tarihindeki isimler bulunmakta şu anda. Yani ben programı çıkarttıktan sonra başka birisi ismini değiştirirse sistemde adı çıkmaz doğal olarak :D
Recep Baltaş'ın bilgilendirmesi çok samimi.

Ve senin bilgilendirmen çok nezih. :D

Mert

Gigapat
En iyi cevaplar
38
Yer
Eskişehir
Ben yok muyum :)

KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Kardeşim daha dün akşam başladım :D Siz fikir sunun, ben hayata geçireyim. İyi bir şey çıksın ortaya :D

- - - Güncellendi - - -

Neyse o zaman bildiğim gibi yapayım.

Yukarı