Program kurulmıyor

Burak Koyuncu

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutlarım. Bugün program kuramama oyunlara girerken oyunun kapanması gibi şeyler yaşadım. Hiçbir antivirüs programı veya normal programlar kuramıyorum. Oyunlara girerken ekran dahi gelmeden kapanıyor. Çok uğraştım cmdede kodlar falan yazdım buradaki arkadaşların çözümlerini denedim olmadı. Video çekip YouTube'ye attım izleyip yardım etmenizi istiyorum. İyi forumlar...
Ekranda tıkladığım exeler açılıyor 1 2 saniye sonra kapanıyor. O kısımları almamış kaydetme programı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Virüs olabilir diye düşünüyorum. Ama anti virüs yükleyemediğiniz için Kaspersky rescue disk ile tam tarama yapın.
Bunu yaptıktan sonra güvenli modda yeniden başlatıp SFC ve DISM yapın sonra normal olarak yeniden başlatın, tekrar deneyin.

Virüs olabilir diye düşünüyorum. Ama anti virüs yükleyemediğiniz için Kaspersky rescue disk ile tam tarama yapın.
Bunu yaptıktan sonra güvenli modda yeniden başlatıp SFC ve DISM yapın sonra normal olarak yeniden başlatın, tekrar deneyin.

Hocam eğer uygulama vb. açamıyorsa bunu nasıl açsın.

Artı -1 Eksi
Hocam eğer uygulama vb. açamıyorsa bunu nasıl açsın.

Bu uygulama değil işletim sistemi.

1621186306948.png

1621186329533.png

Fark ettiysen uygulama vb. dedim

Yalnız o sadece Windows da olan bir sorun. Bu ise Linux temelli bir işletim sistemi ve USB üzerinden çalışıyor.
Attığım rehbere bakarsanız anlayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı