Program kurulum izleme ve silme yazılımı öneriniz var mı?

fatih polat

Kilopat
Yer
hatay
Daha fazla  
IObit uninstaller programına güvenli değil demişlerdi kaldırdım. Benzeri işlevi yapan bir program öneriniz var mı? Ya da Windows program kaldır yeterli mi?

IObit uninstaller bana zararı olmadı ama bunun diğer yazılımlarını yani Driver Booster gibileri zararlı IObit uninstaller kullanabilirsin bana bir zararı yok ama her zaman Windows program kaldır yeterlidir.

IObit uninstaller bana zararı olmadı ama bunun diğer yazılımlarını yani Driver Booster gibileri zararlı IObit uninstaller kullanabilirsin bana bir zararı yok ama her zaman Windows program kaldır yeterlidir.

Driver Booster benzeri tavsiyen var mıdır çünkü aygıt yöneticisinsden çok uzun sürüyor güncelleme.

Driver Booster benzeri tavsiyen var mıdır çünkü aygıt yöneticisinsden çok uzun sürüyor güncelleme.

Kesinlikle hayır Windows'un kendisi yeterlidir elle yapınız elle yapmanız her zaman daha güvenli öyle programlar yüklemeyin sıkıntı acabilir ne kadar iyi olsa da benim başıma geldi akıllandım ekranım gitmişti elle yapıyorum ben size de tavsiyem elle yapınız.

Geri
Yukarı