Program yaparak para kazanılır mı?

KS
KS
dostum_ne_nirvanasi
Yer
yerin en dibi.
Dostum sana nasıl kazanacağından tut nasıl sektöre girebileceğine dair her şeyi anlattım. Daha ne yardımına ihtiyacın var? 10-20TL için bu kadar uğraşmana gerek yok diyorum. 10-20TL'ye programlama da en fazla 1 tane bugu düzeltirsin(ufak çaplı). Daha ne kadar yardımcı olabilirim?
Fiyatını öğrensem başlamayı düşünebilirdim, belki de işimi daha da büyütmeye kalkışabilirdim. Bilgi edinmeye uğraşıyorum ki bir şeylere başlayayım.

Ecmel

Decipat
Makaleler
3
Fiyatını öğrensem başlamayı düşünebilirdim, belki de işimi daha da büyütmeye kalkışabilirdim. Bilgi edinmeye uğraşıyorum ki bir şeylere başlayayım.
Eğer bir firmada işe girersen kendini geliştirip 1x.xxx fiyatlara kadar çıkman normal. Freelancer olarak da Asgari ücreti 2-3 katını kazanabilirsin. Yapabildiklerine göre maaşın değişir bu sektörde. Ben senin neler yapabildiğini görmeden ne diyeyim sana?

10-20TL için diyorsun. 10-20TL için bir işe saatlerini vermenin bir mantığı yok. Değmeyeceği gibi gereği de yok. 10-20TL diyorsun; yanlış anlama ama günümüzde para bile değil artık.

KS
KS
dostum_ne_nirvanasi
Yer
yerin en dibi.
Eğer bir firmada işe girersen kendini geliştirip 1X. Xxx fiyatlara kadar çıkman normal. Freelancer olarak da Asgari ücreti 2-3 katını kazanabilirsin. Yapabildiklerine göre maaşın değişir bu sektörde. Ben senin neler yapabildiğini görmeden ne diyeyim sana?

10-20TL için diyorsun. 10-20TL için bir işe saatlerini vermenin bir mantığı yok. Değmeyeceği gibi gereği de yok. 10-20TL diyorsun; yanlış anlama ama günümüzde para bile değil artık.

Yaşım 18'den küçük ve ufaktan uğraşıp biraz bir şeyler elde edeyim diyordum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

RaSGooL

Decipat
Yer
Ankara
Fiyat mı istiyorsun. Bu işte 10-20 TL için kimse 1 saatimi yine ayırmaz. Gir bionluk sitesine, insanlar neyi ne kadara yapıyor kendi gözlerinle gör.

Kjaerovic

Centipat
Yer
Litvanya / Vilnius
Aylık kaç TL veya günlük?

Freelancer sitelerinde işe başlamak için de para gerekli ne tesadüf ama...

Vallahi ben yaparken 10-20-50-150 dolar arası fiyatlar koyuyordum çoğul millet 10-20 veriyordu bazıları kaynak kodunuda istiyordu o zaman fiyatlar 50-60 dolara çıkıyordu günlük değildi artık ne zaman alıcı çıkarsa.

bitwise

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
1
Programlama yaparak para kazanilir ama para kazanmak icin programlama yapilmaz.
Becerebiliyorsan yaparsin.

Iyi para kazaniliyorsa yapacagim diye bir sey yok, becerebilirsen yapabilirsin.

Bir suru yonlendirme yapmis arkadaslar hala ne kadar kazaniyorsunun pesindesin. 40 bin kazansa hemen baslayacak misin? 40 bin kazanan var cunku, 400 bin kazanan da var. Problem su, sen kazanabilecek misin?

18'den kucukseniz oturun derslerinize calisin, adam gibi okullara gidin, yeteneginize gore meslek secin.

KS
KS
dostum_ne_nirvanasi
Yer
yerin en dibi.
Programlama yaparak para kazanilir ama para kazanmak icin programlama yapilmaz.
Becerebiliyorsan yaparsin.

Iyi para kazaniliyorsa yapacagim diye bir sey yok, becerebilirsen yapabilirsin.

Bir suru yonlendirme yapmis arkadaslar hala ne kadar kazaniyorsunun pesindesin. 40 bin kazansa hemen baslayacak misin? 40 bin kazanan var cunku, 400 bin kazanan da var. Problem su, sen kazanabilecek misin?

18'den kucukseniz oturun derslerinize calisin, adam gibi okullara gidin, yeteneginize gore meslek secin.
Tamam abi.

Yeni konular

Yukarı