Programlama için Udemy kursu yaralı olur mu?

kernel.bin

Decapat
Katılım
27 Ağustos 2020
Mesajlar
1.744
Çözümler
10
Yer
MikeOS'un övüldüğü her yer.
Yani benim geldiğim kısma göre konuşayım."and" "or" "if" gibi şeyleri bilmen lazım yani üst düzey bir yabancı dile gerek yok.
Kodlamayla ilgili terimleri bilmeniz yeterli olur.
Sadece onlar yeterli değil, bu arkadaş hesap makinesiyle para kazanamayacağına göre İngilizce kaynakları da araştırması gerekecek.
 

mhurkan

Hectopat
Katılım
30 Kasım 2018
Mesajlar
1.934
Çözümler
15
Yer
Büyük İzmir İmparatorluğu
Merhaba arkadaşlar, Udemy'den bu kursa almayı düşünüyorum. Hiç bilgim yok programlama hakkında. Bu kursu alıp kendimi geliştirip para kazanabilir miyim? (100+ Saat) Aranan Programcı Olma Kamp Kursu| Python,Java,C#
Emek verirsen neden olmasın. Udemy de bir sürü Türkçe kaynak var. Gayet de başarılılar. Ancak diğer arkadaşlar da söylemişler bu işten para kazanmak istiyorsan İngilizce "ŞART".

Kendini geliştirebileceğin kaynakların hepsi İngilizce.
 

Primearc

Centipat
Katılım
3 Ocak 2021
Mesajlar
1.067
Makaleler
2
Çözümler
11
Yer
Matrix
Bu kurs berbat bir kurs haberiniz olsun. Bir şeyi öğrenmeden diğerine atlıyorsunuz. Olumsuz yorumlara bakarsanız anlarsınız zaten. Önceden ayrı ayrı farklı amaçlar için çekilip birleştirilmiş bir kurs. Dolayısıyla videolar eski. Aldıysanız iade edin, kendinize bir alan belirleyin ve tekrar danışın.
 

isimless

Decapat
Katılım
14 Haziran 2019
Mesajlar
45
Bu kurs bende var bu kursta bir sürü teknoloji var evet bu iyi ama eğer bir alanda uzmanlaşmak isterseniz bu kurs tercihiniz olmamalı. Tam öğrenmeye başlıyorum derken bir dilin videosu bitiyor öbürüne atlıyorsunuz. Zaten Engin Demiroğ'un BTK Akademi'de ücretsiz ve detaylı C#, JAVA kursları var. Onlara bakabilirsiniz.
 

oriberos

Picopat
Katılım
24 Temmuz 2021
Mesajlar
520
Makaleler
2
Çözümler
1
Yer
Matrix
Yazılım için İngilizce şu yüzden bilmeniz gerekiyor. Araştırma yaparken Türkçe kaynak sınırlı yani İngilizce bilmeden bir yere kadar gidebilirsiniz.
 

Yeni konular

Yukarı