Programlamaya nasıl başlanır?

322828

Decipat
Katılım
19 Nisan 2020
Mesajlar
1.881
Makaleler
2
Çözümler
5
Burada her gün "5000TL PC önerisi" diye onlarca başlık açılıyor onlara niye kimse karışmıyor ? Cevap vermeyeceksen konuya girmezsin olur biter gerginlik yaratmanın anlamı yok.
Piyasa sürekli hareketli çünkü programlama dilleri her gün evrim geçirmiyor.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Hypeer

Hectopat
Katılım
16 Nisan 2019
Mesajlar
2.378
Makaleler
1
Çözümler
1
@Beyaz atlı playboy Aynı şey değil. Daha önce açılan konulara bakarsan, kafandaki her soruya cevap bulabilirsin. Onlara bile bakmana gerek yok. Artık Youtube üzerine istediğin şeyi yazdığında "Nasıl yazılımcı olabilirim?" sana zaten adım adım her şeyi gösteriyorlar. Ama sizin amacınız armut piş ağzıma düş olayı.
 

DjKedi

Decapat
Katılım
24 Ekim 2020
Mesajlar
4.173
Makaleler
2
Çözümler
12
Burada her gün "5000TL PC önerisi" diye onlarca başlık açılıyor onlara niye kimse karışmıyor? Cevap vermeyeceksen konuya girmezsin olur biter gerginlik yaratmanın anlamı yok.

@Tryhard ın söylediğine ek olarak, 5000 TL PC isteyen her konu farklı oluyor, biri AMD istiyor biri Intel. Birisi elimde şu parçalar var diyor öbürü toptan istiyor, birisi hazır istiyor biri ayrı sitelerden olur diyor. Fakat programlamaya başlayacağım konularının %95i birbirinin aynısı, cevaplar bile aynı. Çünkü çok fazla değişim olmuyor.

Konuyu, şöyle bir şeyler yapmak istiyordum, şu dille çalıştım sevemedim, şu dile baktım sevdim buna benzer dil önerir misiniz diye açsaydın hem daha güzel cevaplar alırdın hem de kimse sana buna benzer konular var demezdi. Çünkü sen konuyu kendine özel bir hale getirip sana özel bir şey aramış olurdun.
 

deleted

Kilopat
Katılım
28 Kasım 2014
Mesajlar
3.316
Çözümler
53
Eger bu sene sinav senen ise tum vaktini sinava ayirmalisin. Yazilimda kazanacagin deneyim, iyice calisip yerlestigin guzel bir lise/universitenin yaninda solda sifir kalacaktir.
 
Yukarı