Programlar ve bazı sitelerde bağlantı sorunu

Can Gürsel

Kilopat
Daha fazla  
Başlığa ne yazsam bilemedim, çokta uzun tutmak istemedim ama şöyle anlatıyım. Dün İstanbul'da yaşanan şiddetli yağmurdan sonra internetim 10 15 kere belli aralıklarla gitti geldi. Daha sonra Steam'deki oyunlarımdan birine güncelleme geldi güncellemeyi indirmek istediğim halde 0 Bytes'ta takılı kalıyordu birkaç kere Steam'e gir çık yapmama rağmen düzelmedi. Biraz araştırdıktan sonra güvenlik duvarını kapatıp denedim antivirüsü silip denedim olmadı en sonunda Steam'i sildim ve geri yüklemek istediğimde "bu siteye ulaşılamıyor ''www.siteismi.com'' ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü." hatasını aldım. Daha sonra daha önce girip şimdi giremediğim sitelerin oldugunu fark ettim ama VPN ile girmeye çalıştıgımda giriyordu. Sorunun sadece Steam değil genel bi sorun oldugunu fark etmeye başladım. VPN açıp Steam'i indirdim yükledim ama bu sefer de Steam'i açamıyordum Steam Update'ini atarken ''Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır'' hatasını aldım bu sefer de. Normalde Chrome kullanırım başka tarayıcı deneyeyim onda sıkıntı var mı göreyim diyerek Microsoft Edge girdim ve Microsoft Edge'in internete bağlanamadığını gördüm.

Sorunlarım bu şekilde. Şu an bilgisayarda herhangi bir programda güncelleme yapamıyor daha önce girebildiğim sitelerin bazılarına artık giremiyor ve Microsoft Edge'den internete giremiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı