Proje Ödevleri Teslim Edilecek mi?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, edebiyattan proje almıştım ama yeni açıklamalardan sonra 2. dönem sınavlarına girmeyeceğime karar verdim. 1.dönem notlarım geçerli olacağı için projemi vermesem olur mu?

Bazı arkadaşlarımın okulu iptal demiş ama bizim okul bir şey demedi boşuna da yapmak istemiyorum resmi bir şeyde yok bu konu hakkında sanırım ama mantıken 1. dönem notu olmadığı için teslim etmememiz lazım

Arkadaşlar merhaba, edebiyattan proje almıştım ama yeni açıklamalardan sonra 2. dönem sınavlarına girmeyeceğime karar verdim. 1.dönem notlarım geçerli olacağı için projemi vermesem olur mu?

Sınıf öğretmenine sor. Bizim sınıf öğretmeni yapmanızda fayda olduğunu en azından öğretmenlerin gözünde yer edinebiliceğimizi söyledi, net bir açıklama olmadığınıda ekledi.

4- Eğitim kurumu müdürlüklerince dilekçeleri alınan ve tercihleri doğrultusunda yapılacak ikinci dönem sınavlarına katılmayacak olan öğrencilerin 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı sonuna ilişkin iş ve işlemleri, birinci dönem notlarına göre tamamlanacak ve bu öğrencilere yönelik başka herhangi bir ölçme ve değerlendirme uygulaması yapılmayacaktır.
Bu açıklamaya göre sadece birinci dönem notları geçerli olacak ve başka herhangi bir not girişi sağlanmayacak. Okulunuzdan alacağınız bilgi daha kesin olur, fakat şu anlık bizim okulda proje ödevleri geçersiz sayılıyor. İlerleyen günlerde daha kesin bilgi alırsınız.

2. dönem sınavlarına girmeyecekseniz. 2. dönem notunuzda proje/performans gibi hiçbir not da oynama olmayacak. 1. dönem nasılsa öyle girilecek.

Geri
Yukarı