Project Cars: Hangisi oyun, hangisi gerçek?

Bilgisayar oyunları hızla gelişiyor, geliştikçe güzelleşiyor. Gelişmiş donanımlara uygun tasarlanmış yüksek grafikli oyunlar artık “hangisi gerçek?” sorusunu sorduracak kadar gerçekçi olmaya başladı.

Aşağıdaki videoda Project Cars adlı yarış oyununun gerçek hayatla karşılaştırma videosunu izleyeceksiniz. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Unutmadan hatırlatalım, Project Cars oyunu 2014′ün Kasım ayında PC, PS4, Xbox One ve Steam OS için piyasaya çıkmış olacak.
Kaynak: Techno-Labs | Hangisi oyun, hangisi gerçek?
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uhd tv'lerde de bu olay var. Geçenlerde bir bakayım şu alete güzel gösteriyor mu dedim, afalladım. Gerçek hayattan daha canlı daha renkli daha ayrıntılıydı. Oyun gerçekten aşmış.

Yav he he diyicem affınıza sığınarak. Yıllardır aynı yalan. Oyun çıkar, grafikler çöp. Ahan da yazdım buraya. Dönüp haklıymışsın abi diye beğenirsiniz mesajımı.

Ben şimdiden beğendim. Watch Dogs oyunu öyleydi mesela. İlk fragmanlarda ki grafik ile son fragmanlarda ki grafik arasında dağlar kadar fark vardı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı