Protein tozu nasıl kullanılır ve hangisini almalıyım?

Arkadaşım kas yapmak için protein tozu şart değil, protein tozu kas yapımına yardımcı olmaz, protein tozundan aldığın protein kaliteli bir protein değil doğal besinlerdeki gibi. Haşlanmış yumurtada mı yiyemiyorsun?

Merhabalar, ben günlük 2 saat boyunca kardiyor ve ağırlık çalışıyorum, yaşım 16, artık protein tozu kullanmam gerek çünkü her gün tavuk falan yiyecek boğazım ve midem yok. Protein tozu olarak kaliteli orta segment bir şey önerir misiniz çünkü kaslarımın büyümesi gerek. Yanlış hatırlamıyorsam keratin de gerekli. Günde kaç kere içmem gerek? Şimdiden teşekkürler.

Protein tozu ben spor yaparken 2 kez kullanıyordum. Bir tanesini antrenman sonrası bir tanesini gün içinde. Kreatin amino asit özellikle universal g-Max şiddetle tavsiyemdir. Antrenaman öncesi vapur önerirdim ama artık daha iyileri var diye duydum incelemedim. Tüm bunların dışında vücudun büyümesi birazda senin elinde. Yemene içmene uymana dikkat etmelisin. Vücut sadece uykuda büyür. Akşam 11-12 gibi uykuya dalmalısın. Bu işin %70 mutfaktan geçse de bir o kadar da uykudan geçer. Antrenmanlar tam disiplinli olmalı. İlerleyen döneme doğru kür istiyceksin. Oralara girmiyorum. İyi bakkendine

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı