Protein tozu önerisi

Youne

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Yağlı bir vücuda sahibim ve protein tozu almak istiyorum bütçem 2000TL fitnessta şu an 6 aylık süremi doldurdum protein tozu önerisi istiyorum mümkünse servis sayısı yüksek kaliteli F/P yağ şeker oranı düşük bir toz çok güzel olur yaşım 17.

Hardline protein tozu al. Ancak neden protein tozu? Creatin tavsiye ederim protein tozu yerine doğal peynir altı suyu içebilirsin.

Kreatinin pek bir faydasını görüceğimi düşünmüyorum öğünlerim çok dengeli değil kirli beslenen biri oldugum icin diyete girecegim protein tozu ile temiz besleneceğim daha mantıklı gibime geliyor farklı düsünceniz varsa söylerseniz memnun olurum.

Hardline'a 2000 TL vermek, parayı çöpe atmak gibi bir şeydir. Kullanacaksanız iyi bir şey kullanın.

Hardline'a 2000 TL vermek, parayı çöpe atmak gibi bir şeydir. Kullanacaksanız iyi bir şey kullanın.

Hardline f/p üründür bu kadar kötülemeye gerek yok. Ayrıca önemsediği şey servis sayısı 133 nerede 70 nerede hocam. Alt tarafı protein tozu peynir altı suyu bu kadar marka şeyine kapılmayın.

Hardline f/p üründür bu kadar kötülemeye gerek yok. Ayrıca önemsediği şey servis sayısı 133 nerede 70 nerede hocam. Alt tarafı protein tozu peynir altı suyu bu kadar marka şeyine kapılmayın.
Alt tarafı peynir altı suyuysa, adını bilmediğimiz markalardan bir tane önerelim? Kaliteden ödün vermeye gerek yok. Hardline'ın ederi 2000 TL değil. BigJoy ile Hardline birbirine denk firmalar fakat Hardline ürünleri kat kat daha pahalı. Hardline ürünlerini ucuzlatırsa, o zaman önermeyi düşünebilirim.

Ayrıca "marka şeyi" dediğiniz ürün, dünyanın en iyi hammaddesine sahip ürünlerden birisi. Kaliteyi bu kadar boş vermeye gerek yok.

Alt tarafı peynir altı suyuysa, adını bilmediğimiz markalardan bir tane önerelim? Kaliteden ödün vermeye gerek yok. Hardline'ın ederi 2000 TL değil. BigJoy ile Hardline birbirine denk firmalar fakat Hardline ürünleri kat kat daha pahalı. Hardline ürünlerini ucuzlatırsa, o zaman önermeyi düşünebilirim.

Ayrıca "marka şeyi" dediğiniz ürün, dünyanın en iyi hammaddesine sahip ürünlerden birisi. Kaliteyi bu kadar boş vermeye gerek yok.
Hardline adı bilinmeyen bir marka mı? Anlıyorum hocam hardline fanatiği vs değilim kesinlikle ama bu kadar da ezmeye yüceltmeye gerek yok ortada bir terazi varsa yüzde 5lik fark vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı