Proton VPN kullandıktan sonra internete bağlanamıyorum

Lintre

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ProtonVPN adlı VPN uygulamasını açtım ve birden internete bağlanamaz oldum. İnternetim gitti çözümünü bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
One ve nasıl kapatılıyor
Vpn bağlantın bir teknik sıkıntıdan koptuğunda dahalen güvende kalman için internet erişimini kısıtlıyor ve tekrara bağlandığında kullanmaya devam ediyorsun
1664821288549.png

Burada Türkçesi bulunmakta bunu aşağıdaki resimdeki gibi yaparsan çözülebilir sorunun.
1664821327914.png

Vpn bağlantın bir teknik sıkıntıdan koptuğunda dahalen güvende kalman için internet erişimini kısıtlıyor ve tekrara bağlandığında kullanmaya devam ediyorsunEki Görüntüle 1534891
Burada Türkçesi bulunmakta bunu aşağıdaki resimdeki gibi yaparsan çözülebilir sorunun.Eki Görüntüle 1534892
Teşekkürler şimdi denicem umarım hallederim

Vpn bağlantın bir teknik sıkıntıdan koptuğunda dahalen güvende kalman için internet erişimini kısıtlıyor ve tekrara bağlandığında kullanmaya devam ediyorsunEki Görüntüle 1534891
Burada Türkçesi bulunmakta bunu aşağıdaki resimdeki gibi yaparsan çözülebilir sorunun.Eki Görüntüle 1534892
Uygulamayı sildim ama

Sadece terminalde kullanabiliyorum ve uygulamayı tamamen nasıl silicem

VPN bağlantın bir teknik sıkıntıdan koptuğunda dahalen güvende kalman için internet erişimini kısıtlıyor ve tekrara bağlandığında kullanmaya devam ediyorsunEki Görüntüle 1534891
Burada türkçesi bulunmakta bunu aşağıdaki resimdeki gibi yaparsan çözülebilir sorunun.Eki Görüntüle 1534892

Kanka çok teşekkür ederim hallettim onu terminalde şu komutu çalıştırarak düzelttim.
ProtonVPN-cli ks(yani killswitch) —off gene teşekkür ederrim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı