Prototype 2'den sonra ne olmalı ?

BRadagast

Hectopat
Yer
Trabzon
Arkadaşlar ben şu anda Prototype 2'yi bitirmek üzereyim.Ondan sonra oynayabileceğimi düşündüğünüz Prototype 2'ye benzer oyunlar var mı ?

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Darksiders 1 ve 2 kessinlikle. Gerçekten başarılı yapımlar. Biraz zorlayıcı veya uzun gelebilir ama beni kendine bağladı ikiside. ^^ 1 o kadar olmasada 2. oyun çok uzun. 16 saatlik oyun sürem var %80 bitmiş gözüküyor hikaye.

Raşit Gönenç

Kilopat
Yer
Bucak-Burdur
Assassins Creed oynamadıysan önerebilirim. Tomb Raider Underworld çok güzel bir oyundur. Seriyi oynamadıysan Tomb Raider Legend & Anniversary'i öneririm çok güzel bir seridir. Önüne geleni kes mantığı istiyor isen XBlades oyunu görsellik ve oynanış açısından güzeldir. :)

Mert Gürpüzer

Kilopat
Yer
Ankara
Diablo 3 diyorum :)

mevsres

Megapat
Tabiki Ömerinde dediği gibi, Darksider serisi mükemmel. Yine Diablo 3 ve sistemin kaldırıyor ise Metro 2033. ;)

KS
BRadagast

BRadagast

Hectopat
Yer
Trabzon
Assassins Creed oynamadıysan önerebilirim. Tomb Raider Underworld çok güzel bir oyundur. Seriyi oynamadıysan Tomb Raider Legend & Anniversary'i öneririm çok güzel bir seridir. Önüne geleni kes mantığı istiyor isen XBlades oyunu görsellik ve oynanış açısından güzeldir. :)
AC serisi zaten hayatımda oynadığım en iyi seridir gerçekten çok severim ama Tomb Raiderları hiç oynamadım :D

MetinCanSarac

Hectopat
Yer
Samsun
Konsoldan oynuyorsan Uncharted 2 kesinlikle. Bilgisayardan oynuyosan Dead Space Serisini deneyebilirsin.

Shadow Slayer

Megapat
Yer
Dark
DMC oyna. :D

Yeni konular

Yukarı