PS 3 Süperslim nasıldır?

Hocam olmadığı için zaten PS3 ü araştırıyorum fiyatları düşünce 4 e yönelmeyi düşünüyorum malesef
Türkiye'de fiyat düşmesi şuan zor gözüküyor belki vergi %20'ye indiği ve PS5 çıktığı zaman düşebilir ama euro dan dolayı şuankinden bile fazla olabilir yani o işler biraz sıkıntılı. Eğer PS3 neslini es geçtiysen ve iyi PC'in yoksa PS3 gayet makul, güzel bir 2.el pazarı var bütçe dostu o yüzden PS3 alabilirsin.

Türkiye'de fiyat düşmesi şuan zor gözüküyor belki vergi %20'ye indiği ve PS5 çıktığı zaman düşebilir ama euro dan dolayı şuankinden bile fazla olabilir yani o işler biraz sıkıntılı. Eğer PS3 neslini es geçtiysen ve iyi PC'in yoksa PS3 gayet makul, güzel bir 2.el pazarı var bütçe dostu o yüzden PS3 alabilirsin.
Hocam Ekim'de İncek olan vergiyi bekliyorum baktım hiç birşey değişmiyor PS 4 e hiç bir şekilde hayatta 3 bin TL vermem PS3 alır devam ederim mecbur

Daha yeni oyun çıkmıyor. Son çıkan oyunlarda da çabucak ısınıyor.
Hiç bir şey açık değilken bile ısınabiliyor. Ayrıca PS5 çıkınca desteği kesilebilirmiş.

Arkadaşların dediği gibi, PS4 veya Xbox One al...

Almak için, 200 euro kadar olacak diyorlar. Donanımı ise şuanki Xbox One X seviyesinde imiş.
Xbox Series S'in fiyatı 400 bile dolar olabilir deniliyor. 200 Euro ne ?

Son düzenleme:
Daha yeni oyun çıkmıyor. Son çıkan oyunlarda da çabucak ısınıyor.
Hiç bir şey açık değilken bile ısınabiliyor. Ayrıca PS5 çıkınca desteği kesilebilirmiş.

Arkadaşların dediği gibi, PS4 veya Xbox One al...

Xbox Series S'in fiyatı 400 dolar olacak deniliyor. 200 Euro ne ?
Burada 200 dolar deniliyor bir çok kaynakta da öyle.
Burada 300-400 euro arası demiş.
.
Burası 200 dolar.
Burası 250-350 euro arası demiş.

Olsun size 330 euro. Şuan PS4 zaten 300 euro.

Yeni konular

Geri
Yukarı