PS 4 almak mı yeni PC toplamak mı?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Şu anki bilgisayarımı satıp üstüne 2 bin TL civarı bir para koyup yeni sistem toplamak mı daha mantıklı sizce yoksa şu anki bilgisayarı satmayıp PS 4 Slim almak mı? Toplayacağım sistemde hem 2. el hem de 0 parçalar olacak.
Çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum. Online olarak oynadığım R6 ve arada CS:GO oynuyorum. Bunları da zaten şu anki sistem rahat kaldırıyor ama sadece Türkçe destekli oyunlar oynayabilirim, hiç İngilizcem yok.
PS 4 alırsam oyunları 2. el veya çok indirimde olursa alacağım. O yüzden fiyat konusunda sıkıntıya gireceğimi düşünmüyorum.
Q9400 işlemci.
P5G41C-M lx anakart.
DDR 3 8 GB 1333 MHz RAM.
Gigabyte GT 1030.
Cooler Master 350W PSU.
500 GB HDD + 120 GB alpin SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki bilgisayarımı satıp üstüne 2 bin TL civarı bir para koyup yeni sistem toplamak mı daha mantıklı sizce yoksa şu anki bilgisayarı satmayıp PS 4 Slim almak mı? Toplayacağım sistemde hem 2. el hem de 0 parçalar olacak.
Çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum. Online olarak oynadığım R6 ve arada CS:GO oynuyorum. Bunları da zaten şu anki sistem rahat kaldırıyor ama sadece Türkçe destekli oyunlar oynayabilirim, hiç İngilizcem yok.
PS 4 alırsam oyunları 2. el veya çok indirimde olursa alacağım. O yüzden fiyat konusunda sıkıntıya gireceğimi düşünmüyorum.
Q9400 işlemci.
P5G41C-M lx anakart.
DDR 3 8 GB 1333 MHz RAM.
Gigabyte GT 1030.
Cooler Master 350W PSU.
500 GB HDD + 120 GB alpin SSD.
XBOX SERİES S almak daha mantıklı gibime geliyor fakat sizin tercihiniz. PS4 seçerdim ben ikisi arasında.

Bende de konsol. Bilgisayarda kullandığın programlar vs oluyor ve oyunları da ekleyince yer azalıyor azalmasa da performans düşebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı