PS 4 kendiliğinden kapanıyor

EysPriE

Kilopat
Daha fazla  
Daha 2 ay önce aldığım ithalatçı garantili PS 4 zaman aralığı olmaksızın kendi kendine kapanıyor, tekrar açtığımda sistem diski kurtarılıyor olaylarını geçtikten sonra PS 4 yazılımdan dolayı kapandığını ifade ediyor, çözümü nedir bilen var mı acaba? CUH-1216A sürüm kodu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha 2 ay önce aldığım ithalatçı garantili PS 4 zaman aralığı olmaksızın kendi kendine kapanıyor, tekrar açtığımda sistem diski kurtarılıyor olaylarını geçtikten sonra PS 4 yazılımdan dolayı kapandığını ifade ediyor, çözümü nedir bilen var mı acaba? CUH-1216A
Selam PS4 ü güvenli moda al sıfırlamak işe yarayabilir ama istersen veritabanını yeniden oluşturmayı deneyebilirsin.

PS4 ü güvenli koda alıp veritabanını yeniden oluşturmayı deneyebilirsiniz sıfırlamak genellikle çözer ama (tabi yazılımla alakalıysa) veritabanını yeniden oluştur
Veritabanını sıfırlamak oyunların yavaş açılması yada fps düşüşünüde düzeltebilen bir yöntem yaklaşık 6 dk sürüyor.

sıfırlamayı denedinmi? eğer denemediysen dene bence
ama yüksek gb lı oyunların varsa özellikle red dead redemption varsa sıfırla

Selam PS4 ü güvenli moda al sıfırlamak işe yarayabilir ama istersen veritabanını yeniden oluşturmayı deneyebilirsin.
Technopatda gezinirken harddisk yükseltme olayını görmüştüm. 2Tb hdd aldım şuan sistemi en baştan kuruyorum. Sonny sitesinden hata kodunu tarattıgımda dediğiniz yolları söylüyordu, sistem kurulumunu yaptığımda tekrar bilgilendiririm.
PS4'ü güvenli koda alıp veritabanını yeniden oluşturmayı deneyebilirsiniz sıfırlamak genellikle çözer ama (tabii yazılımla alakalıysa) veritabanını yeniden oluştur.
Veritabanını sıfırlamak oyunların yavaş açılması ya da FPS düşüşünüde düzeltebilen bir yöntem yaklaşık 6 dk sürüyor.

Başka bir önerin var mı? Sıfırladım, veri tabanını yeniden oluşturdum. Hâlâ aynı hatayı alıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı