PS 5 mining!

Stok yok diye ekran kartı alamıyoruz. Şimdi ise PS5 alalım dedik yine miningciler peşimizi bırakmıyorlar. Gerçi ben haberin doğruluğuna pek inanmıyorum. PS5'in içindeki GPU, 3090 kadar kazım gücüne sahip değil.
Radeon VII sözkonusu mining olduğunda tek başına RTX 3090'a yakın bir performans verebilmektedir (100MH/S civarı), oyunlardaki performansı ise 2070 civarındadır. Mining ile oyun farklı deryalar, oyun performansı 3090 kadar olmayan kartlar da 3090 kadar kazım performansı elde edebilir. Bu sebeple teoride PS5'in de benzer bir kazım yapabileceğini düşünüyorum, yeni nesil bir AMD işlemci sonuçta, Radeon VII kadar kazsa bile devrim olur, fakat bu mining işinin cidden suyu çıktı umarım herkes Nvidia'nın 3060'ta yaptığı gibi miningin önünü keser de oyuncular için üretilen kartlar asıl sahiplerini bulur.

Screenshot_2.png

Radeon VII sözkonusu mining olduğunda tek başına RTX 3090'a yakın bir performans verebilmektedir (100MH/S civarı), oyunlardaki performansı ise 2070 civarındadır. Mining ile oyun farklı deryalar, oyun performansı 3090 kadar olmayan kartlar da 3090 kadar kazım performansı elde edebilir. Bu sebeple teoride PS5'in de benzer bir kazım yapabileceğini düşünüyorum, yeni nesil bir AMD işlemci sonuçta, Radeon VII kadar kazsa bile devrim olur, fakat bu mining işinin cidden suyu çıktı umarım herkes Nvidia'nın 3060'ta yaptığı gibi miningin önünü keser de oyuncular için üretilen kartlar asıl sahiplerini bulur.
Radeon Vll ve PS5 arasında teraflops olarak çok fark var. Ayrıca 3060'ın mining kilidi kırıldı diye biliyorum. Letgo'da falan kapış kapış satıyorlar miningciler.

Radeon VII sözkonusu mining olduğunda tek başına RTX 3090'a yakın bir performans verebilmektedir (100MH/S civarı), oyunlardaki performansı ise 2070 civarındadır. Mining ile oyun farklı deryalar, oyun performansı 3090 kadar olmayan kartlar da 3090 kadar kazım performansı elde edebilir. Bu sebeple teoride PS5'in de benzer bir kazım yapabileceğini düşünüyorum, yeni nesil bir AMD işlemci sonuçta, Radeon VII kadar kazsa bile devrim olur, fakat bu mining işinin cidden suyu çıktı umarım herkes NVIDIA'nın 3060'ta yaptığı gibi miningin önünü keser de oyuncular için üretilen kartlar asıl sahiplerini bulur.

3060 işini çözmüşler. Onunla da minig yapılıyor. Sürücü mü atmışlar bir şey yapmışlar.
Tek bir RTX 3090 bile 20k iken.

Hocam 20 k nerede RTX 3090.

Dosya Ekleri

• rtx.PNG
    rtx.PNG
    164,1 KB · Görüntüleme: 39
PS5'in 3080 gücünde mining yaptığı yalandır. 3080 ufak ayarla 90mh mining yapmakta.

PS5'in sürücüleri kimse de olmadığı için üstüne işletim sistemi kuramıyorsunuz... Dolayısı ile yalan.

Ayrıca 3 ay içinde BTC fiyatının 15k veya aşağısına ineceğini düşünüyorum. Piyasa ekran kartı ile dolacak. Öyle ki, 2. eldeki bolluk yüzünden sıfır kart fiyatı msrp aşağısına inecektir. NVIDIA ve AMD talep üstü arz yüzünden indirime gidecek.

PS5'in 3080 gücünde mining yaptığı yalandır. 3080 ufak ayarla 90mh mining yapmakta.

PS5'in sürücüleri kimse de olmadığı için üstüne işletim sistemi kuramıyorsunuz... Dolayısı ile yalan.

Ayrıca 3 ay içinde BTC fiyatının 15k veya aşağısına ineceğini düşünüyorum. Piyasa ekran kartı ile dolacak. Öyle ki, 2. eldeki bolluk yüzünden sıfır kart fiyatı msrp aşağısına inecektir. NVIDIA ve AMD talep üstü arz yüzünden indirime gidecek.
Umarım dediğiniz gibi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı