PS kiralama nasıl oluyor?

kenan0160

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. PS4 kiralamak istiyorum ama hafta sonu için nasıl oluyor? Nasıl kiralanıyor? Mesela 1 oyun PS4 ve 2 kol veriyorlarmış şimdi bu bir 1 oyunu rastgele mi veriyorlar yoksa biz mi seçiyoruz ve oyun kiralama var mı? Atıyorum Detroit 2 günlük ve bir bilgi istiyorlar mı T.C. vs?

Açıkçası PS4 kiralayan yere sorman daha mantıklı. Kimliğini de istiyorlar. PS4'ü getirmeme veya bozma ihtimaline karşı. Sana PS4 ve 1 kol veriyorlar. 2.kola bazı yerler ekstra para alıyorlar. Yanında 1 oyun veriyorlar galiba ellerinde ne varsa seçebiliyorsun. Tabi yerinden yerine değişir.

Açıkçası PS4 kiralayan yere sorman daha mantıklı. Kimliğini de istiyorlar. PS4'ü getirmeme veya bozma ihtimaline karşı. Sana PS4 ve 1 kol veriyorlar. 2.kola bazı yerler ekstra para alıyorlar. Yanında 1 oyun veriyorlar galiba ellerinde ne varsa seçebiliyorsun. Tabi yerinden yerine değişir.

Peki genelde mortal FIFA pes mi vardır yoksa Detroit God of War The Last of Us BF tarzı oyunlar var mıdır?

Peki genelde mortal FIFA pes mi vardır yoksa Detroit God of War The Last of Us BF tarzı oyunlar var mıdır?
Sorman gerekir fakat içleri bayağı bir dolu oluyor.

Hep PC klavyesi mouse kullandım hiç PS kolu almadım elime alsam para çöpemi gider.

PS Cafe'ye sorman lazım her Cafe'de her oyun olmuyor. PS koluna alışma sürecin olacak tabii ki. Kimisi kolay alışır kimisi zor ama yine de birkaç saat içerisinde alışmış olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı