PS Store indirilmiş iade

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Dün AC oddysey Ultimate satın aldım 150TL ardından ticket attım. Sonradan vazgeçtim indirdim ama oynamadım. Az önce bankamda iade süreci başlatılmıl mesajı ve e Mail'den PS Store iade sürecimin başlatıldığı söylendi. Şimdi oyun kitlimi olacak yoksa Sony'i dolandırdım mı? Para yatmayacak olsa neden mesaj geldi oyunu indireli 4 saat oldu.

Bunun benzerini İngiltere'deki kuzenim yaşamıştı. oyun kitlendiği için Silememişti falan yer kaplamıştı. Sonra oyunu tekrardan satın almak zorunda kalmıştı.

İndir'e bastığın an iade şansın biter.

Süreç devam ettiği için kilitli olabilir şu an, sonuçlanınca olumsuz dönüş yapacaklarına eminim.

İndir'e bastığın an iade şansın biter.

Süreç devam ettiği için kilitli olabilir şu an, sonuçlanınca olumsuz dönüş yapacaklarına eminim.
Oyunda kilit logosu var ancak sabah param bankama iade edildiği anda tekrardan geri çekilmiş ve oyunu oynamak istediğimde tekrar al diyor ??

Paranın iadesi geldikten sonra denersin şansını.
Gelmedi hocam anında geri çektiler parayı oyunuda vermediler

Dosya Ekleri

• 6615327E-8892-4F39-AC7E-8546762C9EE7.jpeg
    6615327E-8892-4F39-AC7E-8546762C9EE7.jpeg
    97,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Aynı durumu bende yaşıyorum. Valhalla aldım indirimden ancak tüm DLC olduğu pakette indirime girmiş onu alacağım ancak oyunu indirdim ama daha başlatmadım. Mail attım sabahtan bekliyorum. İade gerçekleşti mi sizin?

Bilen bar mı acaba?

Son düzenleme:
Aynı durumu bende yaşıyorum. Valhalla aldım indirimden ancak tüm DLC olduğu pakette indirime girmiş onu alacağım ancak oyunu indirdim ama daha başlatmadım. Mail attım sabahtan bekliyorum. İade gerçekleşti mi sizin?

Bilen bar mı acaba?
İndirdiysen iade olmaz bende olmadı indirmeyi başlatıp 10 saniye sonra iptal etmeme rağmen

Yeni konular

Geri
Yukarı