PS Store'da Ghost of Tsushima farklılığının sebebi nedir?

KorkusuzViking

Decapat
Daha fazla  
PS Store'da 2 tane Ghost of Tsushima yönetmenin sürümü oyunu gözüküyor. Birisi sadece PS Plus ile oynanıp "tam sürüm oyun" olarak gözüküyor diğerinin adı aynı ama "paket" olarak gözüküyor ve indirimli 250 TL. Şimdi ben para verip paket olarak gözüken alsam oyunu mu almış olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetmenin sürümünde oyunun ekstra hikâye DLC'si de var. Düz sürümde sadece oyun var.

Hayır düz sürüm yok sadece Yönetmenin Sürümü var ama 2 tane var birisi paket birisi Tam Sürüm Oyun olarak gözüküyor ve Tam Sürüm olarak gözüken sadece PS Plus ile alınıyor paket olarak gözüken TL ile alınıyor.
İkisininde açıklaması falan da aynı.

Hayır düz sürüm yok sadece Yönetmenin Sürümü var ama 2 tane var birisi paket birisi Tam Sürüm Oyun olarak gözüküyor ve Tam Sürüm olarak gözüken sadece PS Plus ile alınıyor paket olarak gözüken TL ile alınıyor.
İkisininde açıklaması falan da aynı.
Bir farkları yok hocam. Biri PS Plus varsa oynayabileceğiniz versiyon diğeri direkt satın almanız için yapılmış bir versiyon. Neden böyle ikiye ayrılmış bilmiyorum.

Bir farkları yok hocam. Biri PS Plus varsa oynayabileceğiniz versiyon diğeri direkt satın almanız için yapılmış bir versiyon. Neden böyle ikiye ayrılmış bilmiyorum.
Sanırım PS Plus'ın opsiyonlara ayrılmasından dolayı. O Sürümü sadece PS Plus Extra versiyonu ile indirebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı