Ps Vita Alınmalı mı?

• Konuyu başlatan Berk Alp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B
B

Berk Alp

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben ps vita almaya merak sardım. Kullanışlı ve grafikleri baya güzel diyorlar, ama pek oyunu yokmuş sanırım... Bazı arkadaşlarımız ps3 al diyeceklerdir. Güzel bir fikir ama evdeki televizyon tüplü ve zevk alamayacağımı biliyorum. Sizce alınmalı? Özellikleri nelerdir? Oyunların fiyatları 50-100 tl gibi gördüm. Her ay min. 1 oyun alırım sanırsam. Bunun yanında ne alınabilir? Birde son sorum olaraktan psp almak mantıklı mı? Ps vita ücreti 600 tl gibi bir fiyat ama hakkını verir diyorlar. Psp ve vita grafikleri arasında çok fark mı? Şimdiden teşekkürler...

PS Vita şu aralar Sony'nin üvey evladı. Var olan oyunlar güzel ancak yeterli değil. Bol oyunlu el konsolu için Nintendo 3DS'i düşünebilirsiniz. Hem daha fazla oyunu mevcut hem de PS Vita'dan daha ucuz. Tabii Japon esintili oyunlara karşı bir antipatiniz yoksa :)

Ben PS Vita'mı kullanamadığım için satmaktayım. Eğer düşünürseniz Vita 4GB ve 16GB hafıza kartı, oyunlardan Need for Speed, FIFA 13, Street Fighter x Tekken, Little Big Planet, Reality Fighters, Call of Duty, bunlar kutulu oyunlar. Yüklü oyunlardan Killzone Mercenary, Freestyle Motocross olan daha bir sürü oyun var. Aklıma gelenler bunlar yani oynayabileceğin tüm oyunlar mevcut tabi kılıfı aksesuarların hepsiyle beraber sana 700 TL'ye satarım. Vita hiç tamir filan görmedi çiziği yok zaten aldığımdan beri 48 saat anca oynamışımdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı