PS2 açılıyor ama oyun gelmiyor

Batuhan buba

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS2 CD'leri zor okuyor CD'ler biraz eski ve çizik bir tane oyunu çalıştırdı. Diğer oyunları açmadı çalıştırdığı oyunda kastı. Gözde problem olmuş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılların cihazı hocam kronik okuma problemini ps2 kullanan herkes yaşamıştır herhalde.
Yaptırabilirsiniz bir bilgisayarcıda en kötü. Yeni bir CD'ye yazın oyunları öyle deneyin anlaşılır.

Yılların cihazı hocam kronik okuma problemini PS2 kullanan herkes yaşamıştır herhalde.
Yaptırabilirsiniz bir bilgisayarcıda en kötü. Elinizde yeni bir CD varsa öyle deneyin anlaşılır.

Ben hiç kullanmadım PS2 anlamam ama bir şeyler öğrenmeye başladım en çok bilgisayardan anlarım o yüzden foruma katıldım hocam bir tane oyunu çalıştırdı hocam ikinciyi donarak çalıştırdı daha başka de calistirmadi.
Ps2

Ben hiç kullanmadım PS2 anlamam ama bir şeyler öğrenmeye başladım en çok bilgisayardan anlarım o yüzden foruma katıldım hocam bir tane oyunu çalıştırdı hocam ikinciyi donarak çalıştırdı daha başka de calistirmadi.
Ps2
Onu anladık dostum ancak cihaz çok eski ve sorunları var muhtemelen. Bilen birine götürebilirsiniz. Bu kişi bilgisayarcı olabilir, Playstation tamircisi olabilir vs. Taktığınız diğer CD'lerde de çizik var mı?

Onu anladık dostum ancak cihaz çok eski ve sorunları var muhtemelen. Bilen birine götürebilirsiniz. Bu kişi bilgisayarcı olabilir, PlayStation tamircisi olabilir vs. taktığınız diğer CD'lerde de çizik var mı?

Heryeri çizik CD'nin sadece bir tane oyunu açtı oda çok takıldı. Okuma sesi geliyor PS'den.

Arkadaşlar PS2 CD'leri zor okuyor CD'ler biraz eski ve çizik bir tane oyunu çalıştırdı. Diğer oyunları açmadı çalıştırdığı oyunda kastı. Gözde problem olmuş olabilir mi?

O benim de başıma geldi.
Okuma yeri bozlulmuş.
Ankara İstanbul bursa Adana gibi yerlerde tamir edilir ama cihaz hızlı giderse erken gg olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı