PS2'de olan Harry Potter ve ormanlık alanda anahtar bulduğumuz oyun nedir?

shyzeq

Hectopat
2 tane hatırlayamadığım PS2 oyunu var küçüklüğümde oynamıştım ama neydi çıkartamıyorum. İlki Harry Potter oyunuydu sanırsam bir bölümünde hatta kütüphane gibi bir yerde kitaplardan merdiven yapıyorduk öyle çıkıyorduk. İkincisi ise biraz daha zor çünkü ismini bile bilmiyorum, oyunun başı ormanlık bir alanda otobüsten tek başımıza yanımızda bir kitap ile iniyoruz ve bir tane eve girebilmek için bir tane anahtar bulup giriyorduk. Siz oynadıysanız adını söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:
PS2'deki Harry Potter oyunlarının hiçbirini oynamadım fakat kitaplardan bildiğim kadarı ile otobüs vs. şeyler dediğiniz için sanırsam aradığınız oyun Harry Potter ve Azkaban Tutsağı'nın oyunu olabilir. Veya Felsefe Taşı da olabilir emin değilim.

2 tane hatırlayamadığım PS2 oyunu var küçüklüğümde oynamıştım ama neydi çıkartamıyorum. İlki Harry Potter oyunuydu sanırsam bir bölümünde hatta kütüphane gibi bir yerde kitaplardan merdiven yapıyorduk öyle çıkıyorduk.
Harry Potter and the Chamber of Secrets veya Harry Potter and the Sorcerer's Stone olabilir mi?

Geri
Yukarı