Ps3 12 GB Harici Disk ve GTA V

Trevorphillips59

Hectopat
Daha fazla  
Bu yazın ps3 almayı planlıyorum. Tabii babamın izniyle :) Ama 12gb versiyonunu alıp GTA V diski üzerinden oynayabilir miyim bilmiyorum. Bir de 500gb harici diski 500gb olarak tam bir şekilde ps3 üzerinde kullanabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dönemde 12 GB ps3 yerine 320 veya 500 GB ps3 almanı öneririm. Neden diye sorarsan. Çünkü; playstation güncellemeleri, oyun güncellemesi, oyun saveleri derken sana hiç boş yer kalmaz ve sistem kapasitesi yetersiz kalır.

Cevabın için sağol Metin35 ama ben 500gb lık bir harici disk te almayı planlıyorum.500GB harici diski komple ps3 te kullanmak istiyorum.Olmazsa ben beyaz bir ps3 ekledim yanında GTA V var zaten :) Ama 500gb external disc ile daha uyguna gelir diye umuyorum.

:) Evet 500 GB harddisk sonradan alır iseniz kabul. Sakın NTSC alma PAL olan ürün al. İstersen ürünün linkini ver ben bakayım. Bir de kişisel sorum olacak. Hangi mağazadan alacaksın. Çok meraklıyım kusura bakma. :)

Oynayabılırısın. On yuklemesı var. 8 kusur gb. Bence bir laptop hdd'si alıp takarsın 120 320 500 gb.

N11 den alacaktım Gold.com da buldum :) 750 tl tuttu sepet :D Bir gün de 320 gb bir notebook hdd alırım kafam rahat eder. Yorumlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı