PS3 12 GB ve GTA 5

Berk Yılmaz

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Selam. Öncelikle yeni kayıt oldum. 12 GB PS3'üm var ama çok tedirginim. GTA 5 oyununu almak istiyorum. 12 GB diye bir problem yaşar mıyım ? Kasma, donma, yüklememe gibi. Lütfen yardım edin. :confused:

C

CihanUnlu

Ziyaretçi
Oyunu kutulu alacaksan hiç bir problem olmaz. Psn'den dijital olarak alacaksan oyun 18 gb senin cihazın hafızası yetmeyecektir..

arkham

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Cihan dediği gibi kutulu alırsan bir sorun olacağı sanmam sonuçta oyunun save dosyaları 12 GB değildir herhalde :)

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Oyun için 8 GB boş alan istenmekte. Yani bu durumda uyacaktır.

Ömer Gündüz

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
12 GB'ın 9'u kullanılabiliyor sanırım. HDD'nin boş olması lazım bu durumda. Yani hiç bir şey indirip yüklememiş olman gerekiyor.

C

CihanUnlu

Ziyaretçi
Gta ps3 sürümlerinde her zaman fazla data alanı istiyordu. Gta 4 mesela 4 5 gb data yüklüyor cihaza.Gta 5'i kutulu alırsan bile en az 4 5 gb data yüklemesi yapacaktır.

KS
B

Berk Yılmaz

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Gta ps3 sürümlerinde her zaman fazla data alanı istiyordu. Gta 4 mesela 4 5 gb data yüklüyor cihaza.Gta 5'i kutulu alırsan bile en az 4 5 gb data yüklemesi yapacaktır.
Öncelikle ps3'te hakkında yerine geldigimde 8000 mb boş yer gözüküyor yetermi acaba simdiden teşekkürler.

Raşit Gönenç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak-Burdur
Yazılanı okumuyor musun? Bak Ömer Gündüz anlatmış sana.

12 GB'ın 9'u kullanılabiliyor sanırım. HDD'nin boş olması lazım bu durumda. Yani hiç bir şey indirip yüklememiş olman gerekiyor.

Yukarı