PS3 4.89 hen ne zaman çıkar?

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar biliyorsunuz, PS3 için 4.89 sürümü çıktı. YouTube'a girecektim, girmek için PSN'i açacaktım. Güncelleme ekranını görünce, mecbur makineye 4.89 "ofw" sürümünü kurdum. Hen'i sildim yani. Çünkü ben PS3 de sürekli YouTube'a, ve bazen Sniper Elite 3 Online giriyorum. Bu yüzden mecbur tekrardan ofw sürümüne çevirdim. Salı gününden beri ps3xploit.com sitesine girince 4.89 sürümü hala çıkmadı diyor. Ne zaman çıkar bu, 4.89 hen sürümü? Bilginiz var mı? "ne bilelim biz?" diyenler olabilir. Daha önceden güncelleme geldiğin de ne kadar sonra hen sürümü de yayınlandığını bilenler vardır belki. Ondan sordum buraya.

@Furkan17TR @Rexie @EFE CELİL

Arkadaşlar biliyorsunuz, PS3 için 4.89 sürümü çıktı. YouTube'a girecektim, girmek için PSN'i açacaktım. Güncelleme ekranını görünce, mecbur makineye 4.89 "ofw" sürümünü kurdum. Hen'i sildim yani. Çünkü ben PS3 de sürekli YouTube'a, ve bazen Sniper Elite 3 Online giriyorum. Bu yüzden mecbur tekrardan ofw sürümüne çevirdim. Salı gününden beri ps3xploit.com sitesine girince 4.89 sürümü hala çıkmadı diyor. Ne zaman çıkar bu, 4.89 hen sürümü? Bilginiz var mı? "ne bilelim biz?" diyenler olabilir. Daha önceden güncelleme geldiğin de ne kadar sonra hen sürümü de yayınlandığını bilenler vardır belki. Ondan sordum buraya.

@Furkan17TR @Rexie @EFE CELİL

1652706050133.png

Üstüne basa basa demisler zaten guncellemeyin diye.

Hfw çıktı fakat bence demo çalışıyor ama bence iyi değil ama indirebilirsin.
LİNK
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ama bu zmod1 diye bir siteden ps3xploit.com da yok şu an

Eki Görüntüle 1389546

Üstüne basa basa demisler zaten guncellemeyin diye.
Firmware 4.89 a güncellemeyin demişler. Ben "OFW" sürümüne güncelledim. Psn e giriş yapamadığım için mecbur güncelledim yoksa güncellemezdim.
Hfw çıktı fakat bence demo çalışıyor ama bence iyi değil ama indirebilirsin.
LİNK
Ama bu zmod1 diye bir siteden ps3xploit.com da yok şu an
Yok hocam demo versiyonu kötüdür. Tam versiyon çıkınca yükleyeceğim ben.

Firmware 4.89'a güncellemeyin demişler. Ben "ofw" sürümüne güncelledim. PSN'e giriş yapamadığım için mecbur güncelledim yoksa güncellemezdim.

Yok hocam demo versiyonu kötüdür. Tam versiyon çıkınca yükleyeceğim ben.

Benim için demo adamlar tam sürüm demiş fakat bence iyi değil ama zmod1'e göre tam sürüm.

Geri
Yukarı