PS3 4.89 sürümü yayınlandı

Maalesef PlayStation 3 modelim Downgrade işlemi için uygun değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PS3 için 2. jailbreak sayfasıdır zmod1 güvenli yani.
Şu an yazılımsal olarak da oluyor fakat direk 4.88 takim yüklersin gibi değil biraz uğraşmak lazım bir de CFW lazım.

Hocam kaynak paylaşabilir misiniz?
En yakın zamanda deneyebilirim elimde boş duran bir PS3'de.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
PS3 için 2. Jailbreak sayfasıdır zmod1 güvenli yani.

Hocam kaynak paylaşabilir misiniz?
En yakın zamanda deneyebilirim elimde boş duran bir PS3'de.

Yeni sürümde olur mu bilmem 1,2 yıllık videolarda var oluyormuş zaten bunun için konu açmıştım onayladılar oluyormuş atarım şimdi.

Sorun olmaz hocam en fazla HFW yüklerim. Deneyeceğim yani kesin kararliyim.

Bir saniye yeni bir video buldum bu yeni diğeri biraz saçma gibiydi bunu izlim atarım ya da şimdi atim sende bak.

Önce ne yaptığına bak daha tam izlemedim CFW ile yapıyor galiba.

Bir saniye yeni bir video buldum bu yeni diğeri biraz saçma gibiydi bunu izlim atarım ya da şimdi atim sende bak.
Önce ne yaptığına bak daha tam izlemedim CFW ile yapıyor galiba.

Oluyor 4.82 yazılımsal dowgrade yapıyor istersen 4.82'den 3.55e downgrade de yapabilirsin.
@393060 kusura bakma ben araştırmak için bakıyordum bu neden yeni bir kaynak aradım en yeni videoyu seçtim izledim galiba oluyor CFW uyumlu olması iyi olmuş PS3'ün istersen 4.82 indikten sonra 3.55'te inebilirsin bunu yapan vardı izlemiştim.
@393060 dowgrade işlemini yaptınız mı?

Son düzenleme:
@EFE CELİL

20220519_204016.jpg

Hocam başarılı ama sizin attığınız videolar ile kurmadım çünkü o yöntemler ya fixlendi ya da sahte en yakın zamanda rehber yapmayı düşünüyorum.
Ayrıca 4.88'den 3.55'e downgrade yaptım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı