Ps3 Alacağım Önerileriniz Ve Düşünceleriniz Nelerdir?

Pes 14 gibi oyunlar PS4'e çıkmadı demişsin. Fifa 14 ne güne?
Pes 14 dedim zaten fifa dedigimi duymadım. :)

1-2 sene sonra PS3 satamayabilirsiniz ama. :D Bence alın ileriye dönük olsun beklersiniz bir şeycik olmaz. Zaten şuan güzel oyunlar var. Ne yapalım o zaman bilgisayar toplayınız. Ne alakası var?
Monitorde oynamak bana göre saçmalık sana göre olmayabilir ama ben almak istemiyorum kardeşim zorlamı. :)

@Recep Baltaş Sizce seçtiğim televizyon beni tatmin edermi uygunmu ? ps3 cafeci abi bana bunu önerdi.

Son düzenleme:
Oynayacağın oyun PS3 için uzun süre çıkacağından alsan da farketmez. Grafik bakımından da çok fark olacağını sanmıyorum. İnternetteki karşılaştırma arşivlerine bir göz at yine de. Televizyon önerim de şudur.
32"(82 CM) FHD LED TV-CMR 100 HZ-DAHILI UYDU-USB VIDEO - Vatan Bilgisayar
Teşekkürler. Ancak 82cm sanki bana biraz küçük gelir gibi.

Oynayacağın oyun PS3 için uzun süre çıkacağından alsan da farketmez. Grafik bakımından da çok fark olacağını sanmıyorum. İnternetteki karşılaştırma arşivlerine bir göz at yine de. Televizyon önerim de şudur.
32"(82 CM) FHD LED TV-CMR 100 HZ-DAHILI UYDU-USB VIDEO - Vatan Bilgisayar
Benim alacağım televizyonda bir sıkıntı yok değilmi bilginiz var ise ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı