PS3 Bazı Oyunlarda Kasıyor

Arkadaşlar Youtube'da ki videolara bakıyorum kasmadan oynuyorlar. Onlarda neden böyle bir sıkıtnı yok? Ayrıca ounum orijinal dijital olarak satın aldım.

Çünki GTA 5 tüm sistem bileşenlerini %100 yükte çatır çutur kullanıyor. Isınıyor. Otomatik fan temizleme fonksiyonu ile temizlemeyi dene. Bilgili isen ve gerekli materyallerinde varsa içini aç temizle macunları temizle o zaman o kasma kalmaz. Ben XBox 360'ta oynamıştım. Yine de kasıyor gibiydi alt kısmına bir dokundum elim yandı. 3K vericek diye fişten çektim. Yani ısınıyor olabilir.

bi de derler konsol almak uzun ömürlüdür 2009 ekran kartına bakınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bilgisayar demek uzun ömürlü demektir maalesef ps daha ömürlüdür diyorlar buna sinirleniyorum.
Bir sistemde sadece ekran kartı mı var?

Arkadaşlar YouTube'daki videolara bakıyorum kasmadan oynuyorlar. Onlarda neden böyle bir sıkıtnı yok? Ayrıca ounum orijinal dijital olarak satın aldım.

Kullandığın TV, cihazin HDD'si, cihazın bakimli olup olmadigi FPS'yi etkiler hele GTA 5 gibi bir oyunda bayağı etkiler sen en iyi git PS4 al çünkü GTA 5 PS3'te kasiyor ya da gozunu alistirmaya bak framelere.

Yeni konular

Geri
Yukarı