Ps3 Dual Shock 3'ü Pc'de nasıl çalıştırabilirim?

'PlayStation' bölümünde Recep Baltaş tarafından 6 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
  1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.551
    Yer:
    İstanbul
    Ps3 DualShock 3'ü Pc'de nasıl çalıştırabilirim? PC: XP / 32 Bit
    İnternetteki birçok yolu denedim ama bir sonuç elde edemedim.Yardım edersen çok sevinirim.

2. Recep Baltaş

Beğenileri:
    42.551
    Yer:
    İstanbul
    MotioninJoy sitesinde Dual Shock ve Sixaxis sürücüleri mevcut. Üstelik sürücüler artık imzalandığı için uzun uzun kurulumlara ve Windows'u test moduna sokmaya da gerek yok.

Version 0.6.0005 (İmzalanmış)

Dikkat: Sadece belirli donanım kimliğine sahip Bluetooth cihazları için çalışmakta.

Eğer Bluetooth donanım ID'niz yoksa buradaki yöntem ile ID'nizi öğrenip geliştiriciye bu adresten gönderin. Abi benim İngilizcem yok, üye olamıyorum, sular kesikti, elektrikler gitti vs derseniz de sorun değil. ID'yi öğrenin, konunun altına cevap olarak yazın, ben yollarım.

Sadede gelelim. Download linkleri:

Sürüm 0.6.0005 - 32 Bit Windows XP, Windows Vista, Windows 7
    Sürüm 0.6.0005 - 64 Bit Windows Wista, Windows 7

3. İbrahim TAPU

İbrahim TAPU Ziyaretçi

Merhaba, ben de bu programı kullanıp PS3 kollumu kullanıyorum fakat Bluetooth'u devre dışı bırakıyor, sadece kendine kullandırıyor. Bana Bluetooth diğer çevre birimlerim için de lazım. Bluetooth'u nasıl her cihaz için aktif edebilirim? Hem kolu kablosuz hem de Logitech Bluetooth adaptörü mü aynı anda kullanmak istiyorum kısacası.

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Aralık 2012
  4. Recep Baltaş

Beğenileri:
    42.551
    Yer:
    İstanbul
    Bunu ancak geliştirici bilebilir. Ve emin ol, PS3 kolunu çalıştırmak için özel bir sürücü yüklüyor ve bu yüzden de ikisini aynda kullanabileceğini hiç sanmıyorum.

5. İbrahim TAPU

İbrahim TAPU Ziyaretçi

Cevap için teşekkür ederim, bunu duymak kötü oldu.

Sayfayı Paylaş