PS3 Emülatörü var mı? Kesin Cevap!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Çok basit kurallar vardır: PS3 emülatörü videolarının altına yorum yapacaksınız diyelim, ne diyor "Yorumlar yükleyici onayı için beklemeye alınabilir.". Neden? Çünkü hepsi fake...

Bir başka kural, böyle bir emülatör çıksa zaten hepimiz kullanıyor ve PS3'e para vermiyor olurduk.

Üçüncü konu, PS3 CELL mimarisi kullanıyor. PC ise x86 mimarisi. Bu kadar komutu dönüştürecek bir babayiğit henüz çıkmadı. Hepsini geçtim, PS3 için oyun kodlamak o kadar zor ki, SONY bile PS4 ile bu mimariyi terk edip x86'ya geçiyor, bildiğimiz PC mimarisine!

Bir başka konu daha var: İndirin bakalım bu emülatörlerden birini (23 MB boyutundaki kıçı kırık bir dosyanın koca PS3 oyunlarını emüle edebileceği saçmalığını bir kenara bırakıyorum) açabiliyor musunuz. İlk sitedeki Norton'a takıldı. Norton anında sildi. Hadi diyelim ekledim güvenli olarak. Bu defa da sonsuz bir "ROM" döngüsü var. E abi ROM'u neden içine koymadın? Nedeni belli. Amaç sana reklam göstertip para kazandırmak. ROM falan yalan dolan. Emülatör hiç çalışmıyor ki zaten...

Bir diğer linkte dosyayı indiriyorsun. RAR içinden RAR çıkıyor. Şifreyi elde etmek için anket tamamlaman gerekiyor. Bakın, şunu anlamanız lazım artık: bir şey size bir anket doldurmadan dosyayı indirmeye izin vermiyorsa zaten indireceğiniz dosya %100 fake'dir. Bakın%99 demiyorum, %100 fake!

Kısacası bu PS3 emülatörü muhabbetlerini çok gördüm, çok duydum. Böyle bir emülatör çıkarsa zaten bunun duyurulacağı yerler bellidir. İnternet "yıkılır" zaten.

Bu yüzden böyle saçmalıklara "inanmayın". Güzel vaktinizi boşa harcamayın...

Peki abi başka bir efsane ortaya atayım, PS4 x86 mimarisine geçiyor bu demek olur mu PS4 oyunlarını daha rahat bilgisayarda emülatörle oynarız? :D

Peki abi başka bir efsane ortaya atayım, PS4 x86 mimarisine geçiyor bu demek olur mu PS4 oyunlarını daha rahat bilgisayarda emülatörle oynarız? :D

Doğru bir yaklaşım ama oyunlar şifreli olacaktır. Bu durumda şifrelemenin kırılmasına bakar olay. Şifreleme bir defa kırıldı mı tamamdır :)

Sony mutlaka bir çözüm yolu bulmuştur. PS4 oyunları PC'de oynanırsa PS4 hiç satmaz :D

Yoğun araştırmalar sonucu playstaysion 3 emulatörün alpha aşamasında olduğunu öğrendim ve driverlarının hazırlık aşamasında olduğunu öğrendim. Emulatörün ismi rpcs3 ve hatta cell mimarisinde tetris oynanıyormuş (http://www.youtube.com/watch?v=bBYkQSR66xQ) ama 9 ile 25 fps arası. Acaba becerebillirler mi ? Hatta bu adam (http://www.youtube.com/watch?v=6BXPfFKZCms) Playstation menüsünden açtı Tetrisi. Acaba umut var mı Heavy Rain ve Red Dead Redemtion'ı Bilgisayarda görmek için? Fake de değil cünkü anketsiz indirebiliniyor. Burdada yapımcının ağızından bilgiler (http://www.emunewz.net/forum/showthread.php?tid=61854)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alpha aşamasında, 5 yıl geçer böyle sağlam oyunları oynatana kadar. Boş hayaller yani bunlar. Adam o zaman satmaz 600-700 TL'ye konsol...

Evet, o emülatör gerçek ama tam anlamıyla gerçeğe dönüştüğünde sanırım forumda "PS5 ne zaman çıkacak" konusun konuşuyor olacağız :)

Konuyu çok güzel özetlemişsin recep abi ancak yapılmayacak diye birşey yok başlarda böyle fakeciler virüscüler çok olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı