PS3 fat kaç saat açık kalabilir?

SeriousSam

Hectopat
Daha fazla  
PS3'e bir oyunun PKG'sini kuruyordum ve acilen evden çıkmam gerekti, şu anda açık duruyor ve eve geç saatte döneceğim için o saate kadar açık kalmasında bir sorun olur mu merak ediyorum. Fan %50 seviyesinde çalışıyor ve oyun oynarken genelde 3-4 saat oynamama rağmen 60 dereceyi geçmiyor.

PS3'e bir oyunun Pkg'sini kuruyordum ve acilen evden çıkmam gerekti, şu anda açık duruyor ve eve geç saatte döneceğim için o saate kadar açık kalmasında bir sorun olur mu merak ediyorum. Fan %50 seviyesinde çalışıyor ve oyun oynarken genelde 3-4 saat oynamama rağmen 60 dereceyi geçmiyor.

Hocam PS 4'e GTA 5 indiriyorken IKEA'ya bile gittim hiç sıkıntı olmaz ama PS 3'ün fat kasası çok sıkıntılımodel diye biliyorum.

Bende şuanlık pek bişey olmadı dediğim gibi uzun saatler oynamama ragmen geçmiyor 60 dereceyi.
Hocam sık sık macun ve fan bakımını yapın bide Webman üzerinden ve ya başka uygulama üzerinden güzel bir fan ayarı yapın slim kasadan farkı kalmaz fat kasanın tek sorunu sessiz çalışmak için fanı açmıyor sonra çok ısınıyor ve fanı köklüyor ama çok geç olduğundan anakarttaki pinler çatlıyor ve ölümcül sarı ışık hatasına düşüyor bu hataya düşmemiş bir cihazsa güzel bir fan ayarıyla hiç bir sorunu kalmaz.

PS3'e bir oyunun Pkg'sini kuruyordum ve acilen evden çıkmam gerekti, şu anda açık duruyor ve eve geç saatte döneceğim için o saate kadar açık kalmasında bir sorun olur mu merak ediyorum. Fan %50 seviyesinde çalışıyor ve oyun oynarken genelde 3-4 saat oynamama rağmen 60 dereceyi geçmiyor.

Ben PS 4'ü 3 TB'lik oyun indirmek için 1 ay açık tuttum. Bir de benim internet yavaştı. 1 ay açık kaldı dinlenme modunda hatta ara ara 3-5 saatte oynuyordum hala sağlam hiçbir şey olmadı bunda da olacağını sanmam.

Bende PS3 fat kullanıyordum günlerce açık bıraktığım oluyordu sıkıntı olmaz. Fan girişleri kapalı vs. değilse.

Geri
Yukarı