PS3 gamepad PC'de kablosuz kullanma

atox_x

Decapat
Daha fazla  
PS3 gamepad var elimde kabloyla sorunsuz calisyo PC de Bluetooth var ama onla yapamadim gamepadi Logitech gamepad gibi dongle kullanarak oynayabilir miyiz kablosuz fareler gibi dongle aliciyla oynayabiliyorsak neyi alacağım? Link atar misiniz? Simdiden sağ olun.

Bu tarz bir dongle alırsan işini görür, bağlamak için rehberler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sey Bluetooth var dongle i sadece ps3 e ayiricam baska pc yada tablete fln taktigimda mouse gibi calisirmi

Aynı anda 2-3 farklı cihaz ile çalışıyor, sizin cihazınızda Bluetooth var sanırım ilk önce rehberden yapmayı deneyin. @atox_x
Benim ama cim mouse alicisi gibi bi aliciyla gamepad i esleyip her cihazda kullanilabilir yapmak onu yapmak icin ne almaliyim Bluetooth var ama olmuyo alici olsa sorun cozulucek

Her cihazda kullanamazsınız, bu attığım yöntem sadece kurduğunuz herhangi Windows bilgisayar üzerinde çalışıyor. Farklı bir şekilde bağlama imkanı yok zaten. @atox_x

Her cihazda kullanamazsınız, bu attığım yöntem sadece kurduğunuz herhangi Windows bilgisayar üzerinde çalışıyor. Farklı bir şekilde bağlama imkanı yok zaten. @atox_x
Eskiden sey vardi diye sordum mouse alicilari logitech gamepad de de kulaniliyo keske onu yapabilsek peki sey gibi yapma sansimiz yokmu alicisi kaybolan mouse lara yeni alici tanitiyolar onun gibi yapabilirmiyiz

PS3 kolu, kablosuz mouse gibi çalışmıyor. Kurduğunuz ekstra yazılım ile Bluetooth üzerinden çalışıyor, dediğiniz şekilde yapılması imkansız. @atox_x

hocam bende dongle var ve bu video ile denedim ama kablolu çalışıyor kablosuz çalışmıyor

hocam bende dongle var ve bu video ile denedim ama kablolu çalışıyor kablosuz çalışmıyor
Yapabildin mi? Bende de bu var ps3 gamepadi scptoolkit ile deniyorum gidiyor hem laptopun Bluetooth ünüde bağlıyor hem orico yu da bağlıyor çalışmıyor kablosuz, oricoya telefonu bağlayabiliyorum.

Hocam bende dongle var ve bu video ile denedim ama kablolu çalışıyor kablosuz çalışmıyor.

Yapabildin mi? Bende de bu var PS3 gamepadi ScpToolkit ile deniyorum gidiyor hem laptopun Bluetooth ünüde bağlıyor hem orico yu da bağlıyor çalışmıyor kablosuz, oricoya telefonu bağlayabiliyorum.

Geri
Yukarı