Çözüldü PS3 GTA V oynarken kaç derece olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
70 derece ideal. 90'ı fazla geçmesin. En fazla 100 derece, üstünde uzun süre kullanıldığında kalıcı hasar oluşabilir.

Sony, birer saat arayla oyuna ara verilmesini öneriyor. Buna uyarsan, cihazın 70 derecenin üstüne çıkacağını sanmam. Slim cihazlar da pek ısınmaz. Isınma sorunu fat kasa cihazlarda var.
Slim ise önermem pek GTA 5'i. Fazla ısınma sorunu olabilir.

Slimde oynayan arkadaş var hiç sıkıntı yaşamadı.

Bir temizleyin isterseniz sonrasında sorun yaşamazsınız bence. Bir arkadaşım Slim üzerinden sorunsuz şekilde oynuyordu eskiden.

Tornavidası sıkıntılı şu an elimde yok.
@Furkan17TR hocam bir yardımcı olur musunuz?
Bir temizleyin isterseniz sonrasında sorun yaşamazsınız bence. Bir arkadaşım Slim üzerinden sorunsuz şekilde oynuyordu eskiden.

Hocam denedim 72 dereceyi geçmedi 30 dakika falan oynadım.

Son düzenleme:
70 derece ideal. 90'ı fazla geçmesin. En fazla 100 derece, üstünde uzun süre kullanıldığında kalıcı hasar oluşabilir.

Sony, birer saat arayla oyuna ara verilmesini öneriyor. Buna uyarsan, cihazın 70 derecenin üstüne çıkacağını sanmam. Slim cihazlar da pek ısınmaz. Isınma sorunu fat kasa cihazlarda var.

Çözüm

Cihaz oyun oynamadağım zamanlarda da 60-70 arası oyun oynadığım zamanda 60-72 derece arası pek çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı