PS3 Güncelleme Sonrası Açılmaması

ozicimX

Hectopat
Bugün tarih 12.06.2018 benim PS3'üm kırıktı (açılırken ferrox yazıyordu). Bugün PS3'e 4.82 güncellemesi yaptım ve PS3'üm artık açılmıyor. 'sürüm çalıştırılamıyor' tarzı bir şeyler diyor. PS3'ü orijinal hâle getirmek istiyorum hata mı anladım. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim 😓

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps3 cihazın kırıksa interntten değilde 4.82'nin cfw sürümünü indirip usb belleğine atmalıydın. Muhtemelen cihazın brick olmuştur. Eğer güncelleme menüsüne ulaşabilirsen cfw sürüm kurmayı dene. veya HDD'yi sök pc den format atıp tekrar tak ve cfw kurmayı dene.

Ps3 cihazın kırıksa interntten değilde 4.82'nin cfw sürümünü indirip usb belleğine atmalıydın. Muhtemelen cihazın brick olmuştur. Eğer güncelleme menüsüne ulaşabilirsen cfw sürüm kurmayı dene. veya HDD'yi sök pc den format atıp tekrar tak ve cfw kurmayı dene.
Teşekkür ederim ama hiçbirşeye ulaşamıyorum kadıköyde biryer var oraya götürücem bide ben bunu orjinal hale çevirebilirmiyim

Bence bunu denemelisin;

Sök HDD'yi. Tak PC'ye. Format at.

Daha sonra HDD'yi tak PS3'e. Icine en az 4.82 surum bir sistem kurmani soyleyecek. USB'ne 4.82 Ferrox CFW indiriyorsun; basliyorsun format atmaya.

Yine olmazsa yaz.

Bence bunu denemelisin;

Sök HDD'yi. Tak PC'ye. Format at.

Daha sonra HDD'yi tak PS3'e. Icine en az 4.82 surum bir sistem kurmani soyleyecek. USB'ne 4.82 Ferrox CFW indiriyorsun; basliyorsun format atmaya.

Yine olmazsa yaz.
Adam konsolumu orjinale çevirmek istiyorum demiş siz hala CFW kurun diyorsunuz, nasıl bir korsan aşkı var sizde anlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı