PS3 HDD biçimlendirme ve sürüm atma

VL4D1M1R

Femtopat
Daha fazla  
Oncelikle merhaba arkadaşlar benim bir fat kasa PS3'üm var zamanında rogero 3.55 downgrader yüklemiştim PlayStation Store'a internete falan girmiyor onu kaldırıp USB bellegimdeki 4.86 sürümü yüklemek istiyorum ama o zamanda data is corrupted hatası alıyorum acaba o harddiski söküp bilgisayarımda formatlayıp sürüm atsam o rogero 3.55 gider mi ve eğer cozumu buysa nasıl hangi programla formatlayabilirim anlatabilir misiniz?

Çok takip edemedim son zamanlarda, eğer 4.86 sürümü güncel sürümse dediklerimi uygulayabilirsiniz. Anladığım kadarıyla yazılımı kırık olan cihazınızı orijinal haline döndürmek ve internete bağlamak istiyorsunuz. Bunun için PS3 içinden sistemi sıfırlayın ve fabrika ayarlarına döndürün. Daha sonra internete bağlayın ve yazılım güncellemesi kısmından yazılımı güncelleyin. İsterseniz sonrasında yine hızlı format atabilirsiniz. Bunlar için harddiski sökmenize gerek yok.

Eğer harddiski söküp bilgisayara takarsanız ve sıfırlarsanız PS3 içindeki işletim sistemi de silinecektir. Bu durumda deneyimsiz bir kullanıcı iseniz geri kurmanız mümkün olmayabilir.

Çok takip edemedim son zamanlarda, eğer 4.86 sürümü güncel sürümse dediklerimi uygulayabilirsiniz. Anladığım kadarıyla yazılımı kırık olan cihazınızı orijinal haline döndürmek ve internete bağlamak istiyorsunuz. Bunun için PS3 içinden sistemi sıfırlayın ve fabrika ayarlarına döndürün. Daha sonra internete bağlayın ve yazılım güncellemesi kısmından yazılımı güncelleyin. İsterseniz sonrasında yine hızlı format atabilirsiniz. Bunlar için harddiski sökmenize gerek yok.

Eğer harddiski söküp bilgisayara takarsanız ve sıfırlarsanız PS3 içindeki işletim sistemi de silinecektir. Bu durumda deneyimsiz bir kullanıcı iseniz geri kurmanız mümkün olmayabilir.

PS 3'ü sıfırladım Quick format attım Format Utility'den Full Format da attım Fakat hala var Rogero 3.55 Ve Yazılımı güncellemeye Çalıştıgımda Data is Corrupted hatası alıyorum PS3'ü internet veya USB bellek üzerineden sürüm atmaya calıstıgımdada aynı hatayı alıyorum

Geri
Yukarı